This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 9/15/2023 Read 5 min

Осіння меланхолія не пройде: «Метінвест – разом!» на сторожі психологічного здоров’я українців

Група Метінвест системно продовжує надавати безплатну підтримку співробітникам компанії та членам їх родин. Фахівці Wellbeing Company вже провели майже 4400 сеансів в межах сервісу «Метінвест – разом!».

Анонімна консультація психолога здатна реально допомогти навіть у найскладніші часи. У серпні ще 44 нових користувачі долучилися до сервісу. Місяць видався особливо продуктивним: більше консультацій було надано лише у квітні цього року, коли дав про себе знати «синдром річниці війни». 

Однак, проєкт не обмежується зціленням емоційних травм, які завдала українцям російська агресія. Психологи «Метінвест – разом!» навчають як продуктивно жити та працювати в часи тривог, постійної загрози та непевності. За кількістю запитів на перше місце впевнено вийшли питання подружнього життя, батьківсько-дитячі взаємини та робота з підлітками.

ЦИФРА

668 клієнтів вже отримали кваліфіковану допомогу від експертів «Метінвест – разом!». Загалом для працівників компанії та їх  родичів була проведено майже 4400 консультацій.

Як стверджують самі психологи, найбільшим компліментом їх роботі є те, що, пересвідчившись в ефективності, клієнти довіряють їм найдорожче – власних дітей. Наразі, сервіс вже провів 141 зустріч з підлітками та ще 52 сеанси для зовсім маленьких українців. Стабільно високим залишається і процент звернень від чоловіків – 32 % від усіх запитів, надісланих протягом серпня.

Щоб робота з психоемоційним станом була ще зручнішою та кориснішою, психологи «Метінвест – разом» системно експериментують з форматом зустрічей: зокрема, 4 консультацій були проведені в форматі коучингу. Деякі нововведення вже міцно прижились та стали невіддільною частиною практики – як-от, групові зустрічі «Сильні разом!»: за час роботи проєкту вони вже зібрали 652 відвідування.

ТЕМАТИЧНА ДОВІДКА

Коучинг – метод психологічної допомоги, при якому тренер (власне, коуч) допомагає людині досягти конкретної мети в професійній діяльності чи особистому житті. Цінність такого підходу в тому, що шлях до цілі людина розробляє відповідно до власних вподобань та пріоритетів, а також накопичує досвід і робить висновки з тих чи інших життєвих етапів.

Станом на початок осені 2023 року, однією з основних задач психологів є поширення інформації про користь консультацій та профілактику ментальних порушень. Спільними зусиллями Метінвест та фахівці проєкту створили 17 вебінарів на тему турботи про психологічне здоров’я.

Новаторським, але не менш цікавим відгалуженням проєкту став запис серії тематичних подкастів на YouTube: винагородою його авторам стала висока активність від постійних користувачів та 5 звернень від потенційних клієнтів сервісу.

ФАКТ

З перебігом війни, все більше військових потребують негайної та якісної психологічної підтримки. «Метінвест – разом!» піклується про наших героїв і, серед іншого, працює з ветеранами та членами їхніх родин.

Нагадаємо, що «Метінвест – разом!» від початку війни надає безплатні анонімні консультації всім охочим співробітникам компанії та членам їхніх родин. Завдяки своєчасній реакції та продуманій організації, проєкт уже допоміг сотням українців пережити біль та втрати, завдані окупантом.

Якщо відчуваєте, що це саме те, що вам потрібно, або ж постійна напруга, стрес і тривожність дедалі більше ускладнюють ваше життя – дізнайтесь більше про «Метінвест – разом!» і скористайтеся його послугами. Отримайте відповідь на всі ваші запитання та запишіться на консультацію, просто зателефонувавши за номером 0 800 600 170 з 8:00 до 20:00.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.