This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 6/6/2023 Read 4 min

Обійми спокою: дітей Покровська та Мирнограда долучили до хібукі-терапії

Завершились заняття з хібукі-терапії для дітей Покровська та Мирнограда. Це психологічна підтримка, яку профінансувала Група Метінвест у межах проєкту «Рятуємо життя».

Нагадаємо, що це ізраїльська методика, яка допомогла дітям з різних країн світу. Завдяки м’якому песику Хібукі, що у перекладі означає «обійми», дитина легше долає внутрішні страхи та відчуває себе захищеною. З минулого року методику почали впроваджувати в Покровську завдяки ініціативі заступниці голови ВЦА Олени ХАРЧЕВНІЙ.

Щоб долучити до проєкту якомога більше дітей, пані Олена звернулась по допомогу до Метінвесту, який профінансував додаткове виготовлення песиків-хібукі та оплатив навчання фахівців. Тож наразі психологічну підтримку вже отримали 120 дітей з Покровської та Мирноградської територіальних громад.

Разом з дітьми проходили навчання й дорослі. Набуті знання допомагають їм шукати ресурси для відновлення й краще розуміти свою дитину. Тому проєкт має подвійну користь. По завершенню занять маленькі та дорослі учасники зібрались у культурному просторі «Бульвар», щоб відсвяткувати подію. Дітлахи прийшли зі своїми новими друзями песиками Хібукі.

– Після занять донька стала більш уважною та відповідальною. Без нагадувань виконувала домашні завдання, а потім йшла гуляти на дитячий майданчик. Майже весь час поруч з Вікою песик, який заспокоює доньку. Вони навіть сплять разом. Заняття допомогли нам обом. Я задоволений результатом і знаннями, які ми отримали за допомогою психолога, – розповів Юрій БОБИЛЄВ, електрослюсар підземний ШУ «Покровське», тато 9-річної Вікторії.

– Довгий період наші діти навчаються дистанційно, тому скучили за живим спілкуванням. Проєкт став додатковою можливістю отримати не лише психологічну підтримку, а й нових друзів. Для мене це теж корисний досвід, враховуючи реалії сьогодення. Родіон став більш відкритим та товариським хлопчиком. Хібукі-терапія допомогла синові подолати певні проблеми, пов’язані з відсутністю спілкування з однолітками, – додала Анна КИРИЧОК, провідний фахівець відділу соціальної інфраструктури та адміністративного забезпечення Метінвест Покровськвугілля, мама 9-річного Родіона.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.