This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest's Cars 9/2/2021 Read 3 min

Новий аварійно-рятувальний автомобіль для Азовсталі

Для газорятувальної станції меткомбінату Азовсталь закупили нову спецтехніку. Автомобіль Peugeot Boxer 4x4 зроблено на базі шасі підвищеної прохідності, а його маневреність забезпечить оперативну доставку рятувальників до місця проведення аварійно-рятувальних робіт. Інвестиції в придбання склали 56 тис. євро.

Аварійно-рятувальний автомобіль має кабіну водія, салон для екіпажу, а також місце для транспортування потерпілого. Вантажний відсік новинки обладнаний відповідно до нормативних вимог та укомплектований носилками, ліхтарями з акумуляторною батареєю і світлодіодним лінзою, переносними радіостанціями Motorola, а також необхідним медичним і протипожежним устаткуванням.

Конструкції вантажного відсіку Peugeot Boxer розроблені й виготовлені з урахуванням економії ваги при додатковому навантаженні на базове шасі. Спецтехніка оснащена системою ABS і AFU для допомоги при екстреному гальмуванні, адаптивним підсилювачем керма, а спеціальний сигнал попередить про необхідність пристебнути ремені безпеки. Для комфорту співробітників в автомобілі передбачений кондиціонер і круїз-контроль. Роботу в несприятливих погодних умовах полегшать протитуманні фари.

- Новий маневрений автомобіль стане незамінним помічником для наших фахівців при ліквідації позаштатних ситуацій, що вимагають застосування газозахисної апаратури та спеціального газорятувального оснащення. Він  надійний, економний і безпечний, а його підвіска дозволяє оперативніше прибути рятувальникам до місця проведення робіт,  зазначив начальник ГРС Азовсталі Андрій Тарасенко.