This page hasn't been translated into English yet.
Products 12/9/2022 Read 4 min

На Каметсталі освоїли нову продукцію для українських ГЗК

Прокатники Каметсталі в умовах економії енергоресурсів успішно освоїли новий вид продукції підвищеного попиту.

У листопаді на дільниці шаропрокатних станів виготовили першу партію молольних шарів діаметром 25 мм, необхідних для стабільної роботи гірничо-збагачувальних комбінатів. Такі шари малого діаметра використовують у шарових млинах для якісного подрібнення руди.

Над виконанням завдання щодо освоєння нового виду продукції працювали спеціалісти служб і підрозділів Каметсталі. Були проведені роботи з калібрування, підготовки прокатних валків. Відпрацювали технічні й технологічні рекомендації, зокрема – оптимальний режим нагріву заготовки в печах стана.

Особливу увагу фахівці приділили технології загартування нового прокату. Перші 138 тонн шарів 25-го діаметру, атестованих за п’ятою групою твердості, відвантажені для Центрального гірничо-збагачувального комбінату Групи Метінвест.

– Цього року у зв’язку з особливою потребою ми успішно освоїли два види помольних шарів. Це шари великого діаметра 80 міліметрів, замовлення на які були перенесені на Каметсталь з комбінату Азовсталь, і ось зараз – найменшого для нас діаметру 25 міліметрів. Виробництво продукції, необхідної насамперед українським споживачам, – це точка опори для продуктивної роботи підприємств компанії та економіки України в цілому, – зазначив головний прокатник, начальник прокатного цеху Каметсталі Олександр ОЛІЙНИК.

Нагадаємо, що з початку року прокатники Каметсталі освоїли десять нових видів продукції. У подальших планах – ефективна робота, спрямована на розширення сортаменту якісного й рентабельного прокату.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.