This page hasn't been translated into English yet.
Stop Coronavirus 10/5/2021 Read 4 min

Кисень ММКІ продовжує рятувати життя

Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест продовжують надавати допомогу медустановам Маріуполя, безоплатно й у повному обсязі забезпечуючи лікарні киснем, що особливо важливо з урахуванням стрімкого зростання захворюваності на COVID-19. Так, у вересні лікувальним закладам міста доставлено 58,2 тонни рідкого та 12,2 тис. кубометрів газоподібного кисню.

Згідно зі статистикою, наразі в Маріуполі понад 1200 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, з них 236 – перебувають на стаціонарному лікуванні й отримують кисневу терапію, газ для якої виробляє і постачає ММКІ.

У вересні меткомбінат відвантажив лікарням міста 58,2 тонни рідкого і 12,2 тис. кубометрів газоподібного кисню, більшу частину якого розподілено між відділеннями, що надають допомогу ковідним хворим. Для лікування пацієнтів із COVID-19 у Маріуполі задіяно міську лікарню № 9, якій передали 41,8 тонни рідкого кисню, відкрито два відділення в міській лікарні № 4, до яких доставили 11,64 тонни рідкого та 318 кубометрів газоподібного кисню, а також відділення в лікарні швидкої медичної допомоги, яка отримала майже 9 тис. кубометрів життєво необхідного газу.

Крім того, з червня меткомбінат імені Ілліча забезпечує киснем і Покровську клінічну лікарню інтенсивного лікування: за останній місяць медустанові передали 19,2 тонни рідкого кисню.

Четверта хвиля коронавірусу набирає обертів. Ми продовжуємо забезпечувати лікарні киснем у повному обсязі, збільшуючи частоту постачання.

— в.о. директора з персоналу та соціальних питань ММКІ Олена КОНДАЛОВА.

Нагадаємо, в серпні медустанови Маріуполя отримали 40,12 тонни рідкого і 5,15 тисячі кубометрів газоподібного кисню.

За 2020 рік маріупольським міським лікарням Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали 206 тисяч кубометрів кисню на 11,5 млн грн, у тому числі 183 тисячі кубометрів газу було поставлено до відділень для лікування хворих на коронавірус. За період з початку пандемії інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури медустанов у Маріуполі становили понад 72 млн грн, що дало змогу облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямою подачею кисню.