This page hasn't been translated into English yet.
Stop Coronavirus 9/8/2021 Read 4 min

ММКІ постачає кисень до лікарень Маріуполя

Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест продовжують постачати кисень до лікарень Маріуполя – це системна й безоплатна допомога. У серпні медустанови отримали 40,12 тонни рідкого та 5,15 тисячі кубометрів газоподібного кисню.

Згідно зі статистикою, у Маріуполі 286 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, з яких 82 – перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарнях міста. Всі вони отримують кисневу терапію, газ для якої регулярно постачає ММКІ.

У серпні за заявками лікарень Маріуполя було відвантажено 40,12 тонни рідкого та 5,15 тисячі кубометрів газоподібного кисню, більшу частину розподілено між лікарнями, які надають допомогу ковідним хворим. Так, лікарня № 4 отримала 5,76 тонни рідкого і 264 тонни газоподібного кисню, лікарні № 9 передали 34,36 тонни рідкого та 180 тонн газоподібного кисню, лікарня швидкої медичної допомоги отримала 1542 тонни газоподібного кисню.

Крім того, ММКІ забезпечує киснем Покровську клінічну лікарню інтенсивного лікування: за останній місяць медустанові відвантажили 6,42 тонни рідкого кисню.

Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест продовжують надавати максимальну підтримку установам медицини в межах боротьби з пандемією, регулярно поставляючи життєво важливий для одужання пацієнтів кисень до медзакладів у необхідному обсязі. Як зазначають медики, вчасна киснева терапія при COVID-19 знижує ризик розвитку супутніх захворювань і скорочує час перебування на лікуванні в стаціонарі, – зазначила в. о. директора з персоналу та соціальних питань ММКІ Олена Кондалова.

Нагадаємо, що за 2020 рік маріупольським міським лікарням Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали 206 тисяч кубометрів кисню на 11,5 млн грн, у тому числі 183 тисячі кубометрів газу було поставлено до відділень для лікування хворих на коронавірус. Усього за період з початку пандемії інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури медустанов у Маріуполі становили понад 72 млн грн, що дало змогу облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямою подачею кисню.