This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 5/2/2023 Read 5 min

Метінвест забезпечив пальним «Пункт незламності» в Авдіївці

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Група Метінвест продовжує підтримувати прифронтову Авдіївку. Днями співробітники Авдіївського коксохімічного заводу привезли в єдиний у місті «Пункт незламності» пальне для генераторів. 

Завдяки роботі генераторів у пункті є світло, гаряча вода, працюють пральні машини та українське телебачення. Для мешканців громади, які залишаються у місті і більше року виживають без будь-яких благ цивілізації, це вкрай важлива підтримка.

– Кожен день до пункту приходить багато людей, які потребують допомоги. Наразі у місті знаходиться майже 1800 авдіївців. Дякуємо волонтерам, які облаштували цей пункт і всім, хто підтримує його роботу. Зі свого боку, Авдіївські коксохіміки залишаються у місті та продовжують допомагати мешканцям громади,  розповів в.о. генерального директора АКХЗ Групи Метінвест Юрій КЦИНЕНКО.

Раніше повідомлялося, співробітники Авдіївського коксохіму доставили машину дров до «Пункту незламності». Загалом з початку опалювального сезону мешканці прифронтової громади та представники критичної інфраструктури міста отримали від Метінвесту 130 кубометрів деревини.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.