This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 4/17/2023 Read 3 min

Метінвест забезпечив дровами «Пункт незламності» в Авдіївці

Група Метінвест продовжує надавати необхідну допомогу мешканцям прифронтової Авдіївки. Днями співробітники Авдіївського коксохіму доставили машину дров до єдиного у місті «Пункту незламності».

Нещодавно в прифронтовому місті запрацював «Пункт незламності», який облаштували небайдужі волонтери.  Це єдине місце у Авдіївці, де є блага цивілізації. Тут можна випрати речі, прийняти душ, підстригтися, висушити волосся, поїсти. А головне,  подивитися українські новини. Кожен день до пункту приходить багато людей, які потребують допомоги. Підтримують роботу такого місця небайдужі українці, серед яких і співробітники Авдіївського коксохіму.  

 Знаходимося в Авдіївці та продовжуємо допомагати мешканцям громади на місці. Також долучилися до підтримки роботи «Пункту незламності». Поспілкувалися із людьми та отримали перелік необхідних потреб. Дрова вже доставили до місця призначення. Найближчим часом привеземо медикаменти та питну воду. Приєднуйтеся до гарних справ, бо наша сила  в єдності,  поділився в.о. генерального директора АКХЗ Групи Метінвест Юрій КЦИНЕНКО.

Раніше повідомлялося, співробітники АКХЗ привезли до медичного закладу Авдіївки чергову партію дров для обігріву. Загалом з початку опалювального сезону мешканці прифронтової громади та представники критичної інфраструктури міста отримали від Метінвесту 130 кубометрів деревини.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.