This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 6/26/2023 Read 5 min

Метінвест передав гуманітарний вантаж для постраждалих від ракетної атаки у Кривому Розі

Трагічні події в Кривому Розі в ніч на 13 червня не залишили байдужими ні українців, ні міжнародних партнерів. Людям, чиї помешкання постраждали внаслідок ракетних обстрілів, волонтери гуманітарного проєкту  «Рятуємо життя», що реалізує Метінвест, передали понад 700 гігієнічних наборів.

Волонтерка з криворізького підрозділу ЗЛМЗ Олександра Кірєєва, яка долучилася до розвантаження гуманітарного вантажу, згадує: «Я мешкаю  через дорогу від цього будинку. Дотепер не можу забути того жахливого вибуху, від якого здригнувся мій дім. Але мені навіть страшно уявити, що пережили люди з палаючого будинку. Ми з колегами дуже їм співчуваємо, тому зголосилися приїхати та надати посильну поміч». Гігієнічні товари для догляду за собою стануть у нагоді містянам, які нині лагодять своє житло та спрямовують свої збереження на найпотрібніше. Гуманітарна підтримка земляків від початку масштабних воєнних дій у країні стала невід’ємною складовою діяльності Групи Метінвест.

З перших днів війни була налагоджена робота гуманітарного проєкту «Рятуємо життя». Ця ініціатива Метінвесту з початку війни допомогла більш ніж пів мільйону нужденним українцям. Це і мешканці областей, в яких знаходяться наші підприємства, і тих, які найбільше постраждали від військової агресії російської федерації. Після трагічного обстілу Металургійного району Кривого Рогу ми оперативно відреагували та привезли партію наборів з гігієнічною складовою. До того ж наші співробітники, помешкання яких опинилися у периметрі ураження ракет та зазнали пошкоджень, отримають фінансову допомогу від компанії.

— Максим ТИЩЕНКО, начальник управління соціальної інфраструктури Групи Метінвест

Нагадаємо, що у квітні набори з товарами щоденного вжитку від «Рятуємо життя» отримали 6000 представників пільгових категорій, що мешкають у шести прилеглих до Кривого Рогу  територіальних громадах. Загалом у межах гуманітарного проєкту, що реалізує Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова, уразливі категорії криворіжців та мешканців чотирнадцяти територіальних громад отримали вже 135 тисяч продуктових наборів. До лікарень Кривого Рогу, які працюють в режимі шпиталів, передано ліків, витратних матеріалів та медичного обладнання на суму понад 61 мільйон гривень.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.