This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 9/7/2023 Read 5 min

Метінвест допоміг із реабілітацією після поранення дівчинці з Кривого Рогу

Аріна Маленкова – восьмирічна дівчина з Кривого Рогу, у будинок якої у грудні 2022 року поцілила російська ракета. Аріна та її мама Марина отримали серйозні поранення.

Дівчинка була у важкому стані, її відразу відвезли до реанімації та підключили до апарату ШВЛ. Лікарі повідомили про комбіновані травми легень, ребер, плеча, ока та інші ушкодження. Та вони докладали максимум зусиль, щоб стабілізувати її стан, надавали всю необхідну медичну допомогу. Через декілька днів обох  транспортували до міста Дніпро. Марину – у лікарню ім. Мечникова, Аріну – в дитячу обласну лікарню. Обох чекали численні операції та тривала реабілітація. Увесь час поруч був чоловік Віталій, який в буквальному сенсі цього слова розривався на дві лікарні, дбав про своїх дівчат, надихав та оточував турботою.

Аріна та Марина стали учасницями проєкту «Незламна мама» від «Фонду Маша» та гуманітарної ініціативи Групи Метінвест «Рятуємо життя». З ними займалися за окремим розкладом: проводили групові та індивідуальні консультації та заняття, тілесну терапію та арт-майстерні.

Після повернення додому, батько Аріни шукав реабілітаційний центр, який зміг би закріпити досягнуті результати, та знайшов такий у Туреччині. За фінансової підтримки американських донорів та партнерів «Рятуємо життя» дівчинка пройшла курс реабілітації та повернулася до Кривого Рогу. Після програм реабілітації у дівчинки поліпшився психологічний стан, значно покращилось дихання та робота опорно – рухова система, вона почала навіть бігати.

Аріна розповідає свою історію

Зараз Аріна мріє знову ходити на плавання та танці і, як всі українці, дуже чекає на перемогу. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.