This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 10/27/2022 Read 4 min

Мешканці прифронтової Авдіївки отримали від Метінвесту 30 печей для обігріву сховищ

Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передала до Авдіївки чергову партію печей для обігріву приміщень і приготування їжі. Співробітники Авдіївського коксохімічного заводу вже доставили в укриття 30 буржуйок, виготовлених у Запоріжжі. 

Метінвест з перших днів війни допомагає громаді Авдіївки, підтримує ЗСУ, тероборону та співробітників критичної інфраструктури, які несуть службу на лінії фронту. Щоб вивозити авдіївців у більш безпечні населені пункти, компанія передала військовій адміністрації міста пальне для заправки авто. Також міській лікарні Метінвест надав необхідні медикаменти для лікування постраждалих через війну. Люди, які досі мешкають в Авдіївці, отримали казани та печі для приготування їжі, а також продуктові набори від гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який Група Метінвест реалізує в координації з Фондом Ріната Ахметова. Зауважимо, що зараз у місті з різних причин залишаються понад 2000 жителів. Щоб допомогти людям у критичних умовах, АКХЗ надає їм системну підтримку.

– Авдіївка дев’ятий рік знаходиться на лінії зіткнення. І весь цей час наше підприємство завжди приходить на допомогу громаді. До повномасштабного вторгнення за підтримки компанії нам вдалося відновити завод і місто, почати розвивати громаду. Сьогодні в нас нові випробування, але я впевнений, що Україна обов'язково переможе. Разом ми відбудуємо Авдіївку та її містоутворювальне підприємство, – зазначив в.о. генерального директора АКХЗ Юрій КЦИНЕНКО

Нагадаємо, що в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова захисникам і співробітникам критичної інфраструктури Авдіївки також передали понад 2300 одиниць амуніції, 30 тонн вугілля для обігріву укріплень ЗСУ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.