This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 4/30/2022 Read 5 min

Каметсталь надає тимчасовий прихисток родинам працівників Метінвесту з Донеччини

Компанія Метінвест продовжує надавати допомогу сім'ям співробітників підприємств із зони бойових дій. Приблизно 450 переселенців прийняв на своїх облаштованих об'єктах соціальної інфраструктури металургійний комбінат Каметсталь.

Відчути загальну турботу та підтримку зі сторони й нарешті почуватися в безпеці – мабуть, найголовніше, що хотіли б отримати люди, які через війну змушені були покинути свої домівки. Компанія Метінвест продовжує допомагати сім'ям співробітників підприємств із зони бойових дій, зокрема надавати тимчасовий прихисток на мирних територіях. На об'єктах соціальної інфраструктури Каметсталі сьогодні проживають і продовжують надходити родини працівників підприємств компанії з Донецької області, серед них і рідні гірників ШУ «Покровське». Співробітники металургійного комбінату приносять для них речі першої потреби, а також одяг, взуття, засоби особистої гігієни, іграшки для дітлахів, харчові продукти та багато іншого. Завітав до колег-переселенців з Авдіївки та Покровська генеральний директор Каметсталі Дмитро Липпа, оглянув побутові умови проживання й відверто поспілкувався на теми, що хвилюють людей.

Відправив свою сім'ю в безпечне місце й електрослюсар підземної ділянки МДО-1 ШУ «Покровське» Метінвест Покровськвугілля Ігор ЗІНЕВИЧ. А сам, як і його колеги, продовжує працювати на велике вугілля, підтримувати енергетичну безпеку та добробут країни загалом.

 – Коли дізнався, що Метінвест надає можливість перевезти родини співробітників підприємства у безпечніше місце, одразу ж зателефонував і домовився про евакуацію дружини та дітей, – розповідає гірник. – Сам залишився працювати, розуміючи, що потрібний на підприємстві. Багато хто з наших хлопців, котрі раніше виїхали, повернулися до шахтоуправління. Попри те, що кількість працівників дільниці помітно скоротилася, ми продовжуємо виконувати виробничий план. Усі розуміють, що від роботи кожного з нас залежить оборона країни й економічний добробут мешканців регіону.

Переселенка Ольга ЗІНЕВИЧ зазначає: «Обстановка в нашому селищі напружилася, коли почули страшні звуки снарядів, що розривалися поблизу. Я боялася виходити з дітьми надвір і постійно плакала. Полегшення відчула, коли ми вже прибули до пункту призначення. Всією сім'єю вдячні компанії Метінвест і підприємству Каметсталь за можливість перебувати в спокійній та комфортній атмосфері, а головне – не відчувати страху за життя дітей. Оскільки родичів в Україні ми не маємо і їхати було нікуди, допомога в евакуації та наданні тимчасового житла стала для нас рятівним колом».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.