This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/7/2022 Read 6 min

12-ий день війни. Країна захищається, і кожен робить усе, що може для перемоги

12-ий день війни. Країна захищається, і кожен робить усе, що може для перемоги. 

Метінвест і майже 100 тисяч співробітників допомагають містам, волонтерять, збирають продукти, медикаменти, приймають переселенців, а ще – продовжують працювати, де можливо, виплавляти сталь і видобувають руду. Ми збираємо допомогу з-за кордону, купуємо захист для тероборони. Говоримо і показуємо правду міжнародному суспільству. Все просто не згадаєш в одному пості. 

Я коротко по важливих моментах. Що і як, де і коли. І лінки з подробицями. Читайте та, дуже прошу, поширюйте допис – інформаційна підтримка як ніколи важлива для всіх, хто боронить міста на лінії фронту, та для всіх, хто долучається до допомоги з інших міст України, за кордоном – і має знати, що ми стоїмо і вистоїмо попри що.  

***

Призупинення роботи металургійних гігантів – Маріуполь та Запоріжжя. 

Майже з перших днів ММКІ та Азовсталь

Запоріжсталь та Запоріжкокс тимчасово консервують виробництво.

Сьогодні також у режим тимчасової консервації перейшов Запоріжвогнетрив.

АКХЗ частково знаходиться в режимі консервації.

Але ще три дні після консервації металургійні комбінати видавали кисень для лікарень України. Після зупинки всю потребу лікарень у кисні буде задовольняти виробництво Каметсталі.

***

Маріуполь. Блокадний. Український Маріуполь. 

Вже декілька днів ми чекаємо на відкриття «зеленого коридору». Вчора рейс допомоги пройшов половину дороги від Запоріжжя, але на жаль зупинився. Російські війська продовжують обстріли, продовжуються бої, і безпечного коридору немає. 

Метінвест підготував їжу та все необхідне для жителів Маріуполя. Усі міста долучилися до збору допомоги. Зокрема, Запоріжсталь розгорнув центри приймання допомоги для маріупольців.

На фоні гуманітарної катастрофи та запеклих боїв у Маріуполі деякі сепаратистські ЗМІ почали розповсюджуюти фейкову інформацію про ситуацію в місті, зокрема – на підприємствах Групи Метінвест. З фейками боремося правдою. Вся оперативна інформація у лонгриді

На жаль, зв’язку з Маріуполем майже немає, але якщо хтось буде до вас пробиватись або ви зможете зателефонувати – скажіть, що ми, що країна робить усе, щоб врятувати людей. І ми врятуємо. 

***

Ми мали це зробити. Відкрите звернення українських гірників та металургів до таких самих у Росії. 

Вони мають знати правду і мають також вийти і зупинити цю війну.

Ми всі ці компанії тегали в соцмережах)) І я думаю, вони дійшло. Не абсолютно всім, але багатьом. 

Щодо бану ФБ у росії більше 6000 публікацій тільки у Фейсбук. А в Інстаграмі (досить таки популярним там і ще не закритим) – майже 2000 репостів. І цікава штука – серед адмінів сторінок більшості ГМК російських компаній таки наші агенти. Вони не зняли свої теги, і наше звернення у їх користувацьких лентах так і висить навіть сьогодні. Інформаційний супротив також прискорює перемогу. 

***

Захист і оборона.  

10 млн євро виділено вже на засоби захисту в умовах війни – бронежилети, каски й аптечки.  Група Метінвест все закуповує в Європі і доставляє в Україну. Перша партія 2800 бронежилетів +500 армійських аптечок вже в дорозі. 

А в містах абсолютно всюди, в Запоріжжі, Кривому Розі, Кам'янському та Покровську співробітники підприємств долучаються до допомоги і обладнання захисту цивільної та міської інфраструктури. Наприклад, для зміцнення важливих об’єктів металурги Запоріжсталі сформували й відвантажили понад 900 мішків піску.

Я окремо що розповім і покажу. 

***

Весь світ допомагає. Без перебільшень) 

Група Метінвест та ДТЕК, за участю Фонда Ріната Ахметова і за підтримки Офісу Президента України та місцевих муніципалітетів відправили до України з Румунії перші 60 тонн гуманітарного вантажу

А поки світ долучається до допомоги, велика шана нашим молодим волонтерам у містах. Волонтери молодіжної організації Метінвесту збираюсь речі, їжу та предмети першої необхідності для постраждалих. За менше ніж тиждень вже зібрано 17 тонн гуманітарної допомоги. 

Ми всі маємо розуміти, «Росія – країна-агресор, а Путін – воєнний злочинець».

Така позиція Ріната Ахметова, така позиція компанії і співробітників. 

***

І на останок – на цьому фото Сергій Савенко (справа) та Євген Павленко (зліва) з Метінвест Покровськвугілля. Останні декілька днів вони евакуювали людей з пекла Волновахи до Покровська, везли продукти в Угледар і звідти вивозили жінок та дітей. Доставляли військових на передову. 

І так кожного дня. Герої. Все буде Україна.

***

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.