This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/11/2022 Read 6 min

Група Метінвест надає допомогу військовим і теробороні

З перших днів війни Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського підтримує Збройні сили України й територіальну оборону в містах присутності. 

UPD на 14 березня 2022 року

Для допомоги захисникам та оборони міст підприємства Групи Метінвест уже виготовили й передали 35 000 протитанкових їжаків. Окрім цього підприємства Групи та партнери виготовляють шиповані ланцюги проти колісної техніки та протидесантні їжаки. Продовжується укріплення блокпостів: завезено 600 тонн піску та щебеню, 2,1 тисячі залізобетонних блоків і 60 плит, лісоматеріали. Проведено електрику. 

Підприємства Метінвесту надають важку спецтехніку й автомобільний транспорт для потреб захисників: наразі це вже 54 одиниці, які знадобляться на перевезеннях, передислокаціях та укріпленні позицій. Також вони передали 20 тисяч літрів пального, акумулятори. 

Ми допомагаємо Україні, українській армії захистити суверенітет нашої країни та перемогти, а українцям – вижити та вистояти.

— Рінат АХМЕТОВ, акціонер Групи Метінвест.

Допомагають і з технічним оснащенням. Співробітники органів внутрішніх справ отримали 32 рації, ще 15 рацій – представники тероборони. Також Метінвест виділив 17 стаціонарних станцій радіозв’язку.

Разом із волонтерами металурги та гірники піклуються про побут захисників. Вони збирають і привозять теплі речі, ковдри, матраци, обігрівачі, термоси й інший посуд. Облаштовують польові кухні – виготовляють буржуйки та печі для розігріву їжі, готують гарячі обіди й сухпайки для захисників. Організована робота з пошиття бронежилетів і наколінників, плетіння сіток. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.