This page hasn't been translated into English yet.
CSR 11/3/2021 Read 4 min

За підтримки ІнГЗК у селах встановлюють дитячі майданчики та зупинки

Група Метінвест продовжує надавати допомогу у розвитку територіальних громад. За фінансової підтримки Інгулецького ГЗК та координації ГО «Криворізька фундація майбутнього» у селах Карпівської та Широківської територіальних громад з’являються нові об’єкти інфраструктури.

 

У жовтні в селах Андріївка і Полтавка завершили роботи по встановленню двох дитячих ігрових майданчиків. Подарунок для наймолодших жителів цих сіл зробив Інгулецький комбінат у рамках меморандуму про співпрацю з Карпівською територіальною громадою.

Майданчики функціональні, просторі та яскраві. Для малюків – пісочниці та каруселі, для старших – гойдалки, турніки та баскетбольні щити. Діти вже встигли випробувати майданчики і вони їм сподобалися. Дорослі теж задоволені допомогою підприємства, адже в маленьких населених пунктах повільніше, ніж в містах, відбувається оновлення інфраструктури.

Тривають роботи з монтажу й облаштування двох дитячих майданчиків у селищі Широке. Один розташують неподалік від центру, інший – на віддаленій вулиці, аби у дітей було більше можливостей гратися неподалік від дому.

Більш комфортними для сільських мешканців стають і поїздки. У 2021 році на території Карпівської та Широківської громад за підтримки Інгулецького ГЗК встановили шість автобусних зупинок. Конструкції криті і захищені з трьох боків від вітру та негоди. Всередині встановлені лавочки, а поряд – дошка для розміщення оголошень. Три з них встановили в Широкому, ще три у селах Тихий Став, Могилівка та Широка Долина.

Соціальне партнерство з громадами для Групи Метінвест – це конкретна допомога у покращенні життя людей у селах та селищах. За нашої підтримки відновлюються дитячі садки і клуби, ремонтуються приміщення освітніх і спортивних закладів, реконструюються лікувальні установи та закуповується сучасне медичне обладнання. Системність в роботі та діалог с громадами дають певні результати у розвитку прилеглих селищ, де проживають наші працівники та їх сім’ї.

генеральний директор ІнГЗК Олександр ГЕРАСИМЧУК.