This page hasn't been translated into English yet.
Career 11/12/2021 Read 4 min

Центр кар'єри Метінвест допомагає знайти роботу під час пандемії

Знайти роботу в умовах «червоної» карантинної зони в Маріуполі допомагає Центр кар'єри Метінвест, продовжуючи консультації та прийом претендентів в онлайн та офлайн форматах.

Центр кар'єри Метінвест продовжує працювати щодня приймаючи відвідувачів, які шукають роботу. Якщо кандидат на вакансію не може прийти на співбесіду особисто, він має можливість надіслати документи електронною поштою та пройти відео-співбесіду в будь-якому зручному месенджері (Viber, Telegram, WhatsApp), а вже потім очно зустрітися з керівником на підприємстві для фінальної співбесіди.

Центр кар'єри Метінвест, в першу чергу, створений для зручності претендентів та працює у всіх форматах – офлайн та онлайн. Наші фахівці організовують очні співбесіди претендентів на вакансію з роботодавцями та за допомогою відеозв'язку.

директор Центру кар'єри Метінвест Віталій ТИШЕЧКО.

Перелік відкритих вакансій від підприємств Групи "Метінвест" постійно оновлюється. Є вакансії для людей з досвідом роботи та для тих, хто хоче поміняти сферу діяльності чи здобути нову професію. Якщо бажаної спеціальності чи посади на момент звернення не буде, дані претендентів внесуть до бази кандидатів, або ж у Центрі кар'єри запропонують можливість пошуку альтернативних варіантів.

У Маріуполі Центр кар'єри Метінвест працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00, а також у суботу з 10:00 до 16:00 за адресою проспект Металургів, 68. За додатковою інформацією можна звернутися до фахівців, які розкажуть про вакансії. , заробітної плати, графік роботи та дадуть відповіді на інші питання, зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 606 000 або написавши на електронну пошту ckm.mr@metinvestholding.com.

Нагадаємо, у Маріуполі з першого вересня у п'яти навчальних закладах-партнерах Групи Метінвест студентам технічних спеціальностей нараховується до державної стипендії додаткова фінансова підтримка від Групи Метінвест. Проходять онлайн-зустрічі, на яких фахівці Центру кар'єри Метінвест знайомлять учасників стипендіальної програми з перспективами успішної кар'єри на підприємствах Групи Метінвест, мотивують здобувати технічну освіту та використовувати підтримку компанії для професійного зростання.