This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest's Cars 9/2/2021 Read 4 min

Автопарк Азовсталі поповнив бульдозер

У цех ремонту рухомого складу меткомбінату Азовсталь закупили багатофункціональний бульдозер Dressta TD15M Extra. Вартість нової техніки  8 млн грн.

Раніше в цеху ремонту рухомого складу Азовсталі для виконання земляних робіт використовували дві одиниці спецтехніки. Тепер, завдяки придбанню бульдозера Dressta TD15M Extra, всі необхідні опції виконуються швидше та якісніше.

- Функціональність нового бульдозера вражаюча: він може виконувати високоточні земляні роботи при заміні залізничних ланок і стрілочних переводів у районах залізничних станцій та під'їзних шляхів основних цехів, пересортовування й штабелювання шпал, забезпечити підготовку до їх утилізації, прибирання промислових відходів та снігу в зимовий період і багато іншого,  розповів про новинку майстер з експлуатації та ремонту колійних машин і механізмів ЦРПС Микола Дьомін.

Важлива особливість нового бульдозера  модульне компонування, в основі якого лежить монолітна рама. На неї встановлюються елементи трансмісійно-силового механізму. Тому, в разі виникнення поломки, деталь можна швидко замінити з мінімальними простоями техніки.

Також Dressta TD15M Extra оснащений великою шестигранною кабіною з захистом при перевороті, що відіграє важливу роль у питанні безпеки управління, а розсувні бічні вікна та двоє дверей забезпечують відмінну видимість робочої зони. Для зручності роботи машиніста кабіна оснащена ефективною системою рециркуляції повітря, кондиціонером й обігрівачем, об'єднаними в систему подачі повітря на весь внутрішній об'єм кабіни. Крім того, крісло водія нового бульдозера має пневматичну підвіску, ремінь безпеки й підлокітники в повну довжину ліктя, повертається на 14 градусів управо для оптимального огляду розпушувача та відвалу.

- Складно уявити сучасне виробництво без функціональної спецтехніки. Щодня на меткомбінаті задіяні перевантажувачі, навантажувачі та збиральний транспорт. Тому оновлення техніки та якісне її функціонування  завжди плюс до загального результату всього меткомбінату,  зазначив заступник директора з транспорту Азовсталі Олександр Коваленко.