This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 1/25/2023 Read 4 min

Багатодітні родини з Кам’янського отримують продуктові набори від «Рятуємо життя»

Гуманітарний проєкт «Рятуємо життя», що реалізує Група Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова, продовжує підтримувати українців в умовах війни. Щоби вечори багатодітних сімей Кам’янського стали ще теплішими та смачнішими, компанія передала їм понад 6 000 продуктових наборів.

Атмосфера спокою і затишку поруч з найріднішими людьми, тепле спілкування та, звісно, смачна сімейна вечеря – саме таким є щасливий день кожного українця. І навіть із базових харчових продуктів вправні мами завжди приготують для своїх діточок безліч чудових смаколиків. Для родин, що мають трьох або більше дітей, така допомога вкрай важлива й доречна у цей надскладний період. Усього в Кам’янському проживають приблизно 6000 мешканців з багатодітних родин.

– Я вдячний підприємству Каметсталь Групи Метінвест та Фонду Ріната Ахметова за те, що надали місту допомогу у вигляді 6000 продуктових наборів. Тобто кожен член багатодітної сім’ї зможе отримати їх. Метінвест і Фонд Ріната Ахметова системно допомагають нашому місту, нашим лікарням, військовим і мешканцям, – зауважив міський голова Кам’янського Андрій БІЛОУСОВ.

Кожен пакунок, турботливо зібраний волонтерами Метінвесту, містить приблизно 8 кг продуктів тривалого зберігання – борошно, цукор, макарони, консерви, соняшникова олія.

– З перших днів війни Група Метінвест розгорнула потужний гуманітарний фронт. Ми робимо все для того, щоб наблизити перемогу України. Допомагаємо медичним обладнанням, ліками, харчами, спорядженням для наших воїнів. Сьогодні в межах проєкту «Рятуємо життя» ми допомагаємо нашим багатодітним мамам необхідними продуктами, – повідомив Олександр ТРЕТЬЯКОВ, генеральний директор Каметсталі.

Кам’янське вже не вперше отримує цільову допомогу від Метінвесту. Торік для жителів міста пільгових категорій було передано 5 000 пакунків гуманітарної допомоги.

Також компанія системно піклується і про своїх співробітників. Працівники Каметсталі отримали вже понад 30 000 пакунків. Загалом від початку війни кам’янчани отримали приблизно 42 000 продуктових і гігієнічних наборів у межах гуманітарного проєкту.

– Хочу висловити безмежну вдячність Групі Метінвест і Фонду Ріната Ахметова за надану допомогу. Вже вдруге з початку війни я, мама трьох дітей, отримую продуктові набори. Така підтримка є дуже цінною для нашої родини в ці скрутні часи. Тож сьогодні є чудова нагода разом з дітьми провести вечір біля кухонної плити та приготувати разом щось смачненьке, – розповіла Ірина КУЧКОВСЬКА, мешканка Кам’янського, багатодітна мама.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.