Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 21.11.2022 Читать 3 мин

Запорізькі підприємства Метінвесту за 9 місяців 2022 року перерахували до зведеного бюджету України 2,8 млрд гривень

На тлі зниженого виробництва, спричиненого воєнними діями, запорізькі підприємства Групи Метінвест роблять вагомий внесок у наповнення державного й місцевих бюджетів України.

Запоріжсталь, Запоріжвогнетрив, Запоріжкокс і Запорізький ливарно-механічний завод за 9 місяців 2022 року перерахували до бюджетів усіх рівнів приблизно 2,8 млрд гривень. Найбільші відрахування від запорізьких підприємств Метінвесту до державної скарбниці припадають на податки з прибутку, митні платежі, а також сплату єдиного податку та єдиного соціального внеску.

– Попри воєнні дії, підприємства Групи Метінвест у Запоріжжі працюють і залишаються найбільшими платниками податків у регіоні. Ми зосередили всі свої сили на підтримці держави, залишаючись надійною опорою України. Адже ми усвідомлюємо, що стійкість національної економіки сьогодні – життєво важливий внесок у перемогу країни, її подальшу розбудову та розвиток, – зазначив генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

До місцевих бюджетів запорізькі підприємства Метінвесту – Запоріжсталь, Запоріжвогнетрив, Запоріжкокс і Запорізький ливарно-механічний завод – за січень-вересень 2022 року сплатили майже 650 млн гривень.

Зазначимо, що з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського за 9 місяців 2022 року перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні майже 18 млрд грн податків і зборів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.