Поки ЗСУ захищають українські міста на фронті, Група Метінвест продовжує бути надійною опорою мирних людей у тилу. Завдяки гуманітарному проєкту «Рятуємо життя» допомогу отримали вже понад 282 тисячі українців.
Наразі основними напрямками роботи гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який на початку війни створив Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова, залишається забезпечення людей продуктами й засобами гігієни, а лікарень – медикаментами, витратними матеріалами та обладнанням. Від початку війни допомогу отримали понад 282 тисячі українців.
Привозимо найнеобхідніше
З вересня продуктові набори почали видавати окремим категоріям працівників Метінвесту та членам їхніх сімей, а також ветеранам праці та пенсіонерам компанії, котрі знаходяться на заслуженому відпочинку. Таких усього 80 тисяч. Процес організований на 20 підприємствах у Запоріжжі, Кривому Розі, Авдіївці, Кам’янському, Покровську, Дніпрі та Києві. Загалом компанія підготувала для людей більш як 102 тисячі пакунків.
Тільки на криворізьких майданчиках Метінвесту видадуть приблизно 40 тисяч продуктових наборів
Раніше такі продуктові набори вже отримували родини мобілізованих співробітників, ветерани праці компанії та працівники інших пільгових категорій – одинокі матері, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю.
ГЕОГРАФІЯ ДОПОМОГИ
З Польщі до українських розподільчих центрів доставлено 3 882 тонни життєво необхідних вантажів: Запоріжжя – 1 786 т, Кривий Ріг – 1 023 т, Кам’янське – 549 т, Дніпро – 524 т.
Також пакунки з продуктами від «Рятуємо життя» продовжують доставляти на деокуповані території та у прифронтові регіони. Зокрема, Метінвест не залишає без підтримки мешканців Авдіївської громади, які змушені жити під постійними обстрілами, без світла, води, газу та опалення. До них, прямо в укриття, співробітники Авдіївського коксохіму привозять набори з продуктами тривалого зберігання.
Окремий напрямок роботи «Рятуємо життя» – це допомога мешканцям шелтерів Метінвесту, які знаходяться в містах присутності компанії. Сюди також доставляють гігієнічні та продовольчі набори, а ще – продукти для приготування гарячих страв. Наприклад, нещодавно чергову поставку отримали три запорізькі шелтери. У вантажі понад 800 кг продуктів. Це макаронні вироби, солодощі, крупи, дитяче харчування, борошно та багато іншого.
Для якісного лікування
Окрім того, у межах «Рятуємо життя» потужну підтримку отримують українські медики. До опорних лікарень у Кривому Розі, Запоріжжі та Кам’янському системно доставляють вантажі з медичними препаратами, витратними матеріалами й сучасним обладнанням.
Наприклад, криворізька міська клінічна лікарня отримала наркозно-дихальний апарат експертного класу. А до лікарні швидкої медичної допомоги в Кам’янському доставили універсальний електрохірургічний апарат і мобільний цифровий рентген, які поліпшать якість надання послуг пацієнтам. Наразі загальна вартість допомоги, наданої лікарням України від «Рятуємо життя», склала приблизно 240 тисяч євро.
ДОПОМОГА В ЦИФРАХ
Гуманітарні вантажі від «Рятуємо життя» надходять у 37 громад України.
Збільшувати кількість напрямків роботи «Рятуємо життя» та їх масштаби допомагає підтримка міжнародної спільноти. Гуманітарний проєкт уже об’єднав приблизно 100 компаній-донорів зі всього світу – Німеччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ й інших країн.
Нещодавно новим партнером проєкту стала мережа супермаркетів ALDI. А щоб залучити ще більше донорів, амбасадор «Рятуємо життя» Дарійо Срна закликав клуби Ліги чемпіонів приєднатися до допомоги на платформі Saving Lives. Також до гуманітарної ініціативи через донати у благодійний фонд Do it together долучаються співробітники Метінвесту.
Більше інформації про «Рятуємо життя» читайте на офіційному сайті. Переходьте за посиланням, щоб побачити актуальний звіт про діяльність проєкту: https://bit.ly/SavingLivesProject.
Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.