Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 13.12.2022 Читать 6 мин

Як підготуватися до вступу у виш – поради від Метінвест Політехніки

Незабаром на сайті Метінвест Політехніки будуть оприлюднені нові правила прийому для всіх охочих вступити до нового гірничо-металургійного вишу у 2023 році. Щоб підвищити шанси на вступ, ознайомтеся з рекомендаціями МІП для абітурієнтів. 

Старт нової вступної кампанії стрімко наближається, а з ним постає нове завдання – як слід підготуватися до вступних іспитів. Кажуть, що успіх починається з власної дисципліни та залежить від відповідальності. І поки в Міністерстві освіти та науки України вирішують, якою саме буде нова вступна кампанія, ми пропонуємо прокачувати знання вже відсьогодні. 

Вступники, які планують у 2023 році складати національний мультипредметний тест ЗНО, можуть скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту. Тут представлено сім тренувальних варіантів з окремими блоками з української мови, математики, історії України. З його допомогою майбутні абітурієнти матимуть можливість ефективно підготуватися до тестування та показати найкращий результат під час іспитів. 

ЗНО – це підсумковий тест, який перевіряє знання з усієї шкільної програми. А вона може містити безліч тем з одного предмету! Щоб устигнути повторити весь матеріал, варто виділити більше часу й заздалегідь розпочати підготовку. Спосіб виконання тестових завдань максимально наближений до справжніх умов тестування, а зразок надання відповідей аналогічний формі в реальних тестах, що покращує адаптацію до виконання завдань. Після виконання тренувальних тестів учасники зможуть ознайомитися з правильними відповідями й опрацьовувати коментарі з поясненнями тих завдань, які виявилися проблемними для виконання. Також у підсумку виконання кожного блоку мультитесту автоматично буде визначений тестовий і рейтинговий бал виконавця завдань.

Ми пропонуємо взяти до уваги п’ять дієвих порад для майбутніх вступників від приймальної комісії Метінвест Політехніки:

1

Обирайте мету й освітній напрям заздалегідь. Чітке розуміння мети навчання дозволить мобілізувати зусилля на тих предметах, складання яких є необхідним для вступу на обрану освітню програму.


2

Підготуйтеся психологічно, адже знервованість на іспитах – поганий помічник. У цьому питанні працює твердження, що впевненість у своїх силах дають саме знання.


3

Складіть оптимальний графік підготовки. Часу до вступу ще вдосталь, тому спланований графік дозволить без поспіху опрацювати всі теми з того чи іншого предмету.


4

Повторюйте та практикуйтеся. Тести попередніх років, опис і розбір завдань вам стануть у пригоді під час підготовки.

5

Увімкніть «уважність» на максимум, враховуйте досвід та помилки попередників, звертайте увагу на формулювання завдань і виокремлюйте важливе.

Також можна ознайомитися з демонстраційним варіантом попереднього мультитесту. Щоденне вдумливе виконання принаймні 10 тестових завдань із запропонованих варіантів сприятиме ґрунтовній підготовці до мультитесту й гарантуватиме успішне складання важливого іспиту й успішний вступ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.