Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 11.11.2022 Читать 5 мин

Студенти Метінвест Політехніки вбачають переваги в дистанційному форматі навчання

Студенти першого недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка» продовжують здобувати знання. Наразі через безпекову ситуацію в Україні формат навчання дистанційний, але всі попередні плани та мрії втілюються, попри надскладні виклики часу.

Про вибір вишу й освітньої програми, а також про перші враження від навчального процесу розповіла Альона Терещенко – співробітниця Запоріжсталі, студентка Метінвест Політехніки, яка опановує інновації в матеріалознавстві.

– Розкажіть, будь ласка, коли і як ви дізналися про технічний університет «Метінвест Політехніка»?

– Про новий технічний університет Метінвест Політехніка я дізналася на своєму робочому місці, а згодом уже детальніше через новини в соціальних мережах та на корпоративному сайті Метінвесту. Зацікавилась сучасним закладом вищої освіти, вивчила деталі вступу й запропоновані освітні програми, а згодом прийняла рішення вступити.

– Що особисто для вас було головною мотивацією до вступу?

– Мотивація до навчання в мене завжди була дуже сильною. Скільки себе пам’ятаю, я постійно чомусь навчаюся – онлайн, дистанційно чи очно. І навчання не завжди стосувалося професійної діяльності, оскільки в житті мене багато що цікавить. Люблю бути у вирії подій, постійно розвиваюся. Адже в наш час, коли навколо настільки швидко все змінюється, дуже важливо вміти сприймати нову інформацію та користуватися нею. 

– Ви – майбутній матеріалознавець. А де працюєте зараз?

– Я вже маю безпосереднє відношення до матеріалознавства, оскільки більш як 15 років працюю в Центрі з випробувань та атестації продукції комбінату Запоріжсталь. Тут я займаюся металографічним контролем готової продукції. Планувала, що моя професія буде пов’язана з цифрами, бо дуже подобаються точні науки. Саме для поглиблення знань із матеріалознавства, для отримання нової сучасної інформації, нових світових практик я й вирішила приєднатись до освітнього процесу в Метінвест Політехніці.

– Чому ви вибрали освітній напрямок «Матеріалознавство»?

– Удосконалення своїх професійних знань, освоєння soft skills, інновацій у діджиталізації процесів, яких не вистачає для подальшого розвитку в професії, – усе це причини вибору саме цієї освітньої програми. Вже поринувши у процес навчання, точно можу сказати, що рішення вступити було правильним! У Метінвест Політехніці насичена й цікава програма, досвідчені фахові викладачі, зокрема, наш куратор групи та завідувач кафедри Базових галузей промисловості – пан Володимир Пашинський.

– Поділіться враженнями від перших тижнів навчання. Що подобається найбільше? Чи є якісь складнощі в форматі дистанційного навчання?

– Перші враження від навчання чудові. Всі дисципліни, що викладаються, цікаві й актуальні. Так, деякі складні для мене, але я докладаю максимум зусиль, бо розумію їх важливість для подальшого професійного розвитку. Надзвичайно подобається «Професійне ділове та наукове спілкування англійською мовою», бо англійська сьогодні є базою підготовки. Користуючись нагодою, хочу подякувати нашому викладачеві – пану Михайлу Тарапатову за цікавий матеріал та нестандартний підхід до його викладання. Зазначу, що складнощів, пов’язаних із дистанційним форматом навчання, особисто в мене ніяких не виникало. Цифрові технології – це не завада, а лише допомога в нашому сьогоденні.

– Чи плануєте надалі пов‘язати своє професійне життя з компанією Метінвест, Україною та інженерно-технічним світом?

– Так, хочу використати свій нереалізований потенціал у компанії, тому освіта в цьому напрямку є необхідним інструментом мого власного професійного успіху. А з Україною я – на всі 100%.

– Поділіться, будь ласка, вашими мріями та планами на майбутнє.

– Мої мрії про те, щоб здійснились плани, до яких я докладаю зусиль. І, звісно, головна мрія – про наше мирне блакитне небо, перемогу, здорових дітей, щасливу націю та вільну Україну!

Відповіді на будь-які питання щодо вступу до Метінвест Політехніки можна отримати за номерами телефонів: +38(067) 760-49-71, +38(095) 070-06-37, або надіслати лист-запит на електронну адресу pk@mipolytech.education