Эта страница еще не переведена на русский язык
Трудоустройство 29.09.2022 Читать 5 мин

Співробітники, члени їх родин і ветерани Каметсталі отримують продуктові набори від Метінвесту

Група Метінвест продовжує системно підтримувати співробітників та їх родини у важкі часи. В межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який реалізується в координації з Фондом Ріната Ахметова, на Каметсталі стартувала чергова видача продуктових наборів.

Цього разу гуманітарну допомогу отримують співробітники, які виховують дітей віком до 18 років та дітей з інвалідністю; постраждалі від аварії на ЧАЕС; родини співробітників, які проходять службу в лавах ЗСУ/ТРО чи були демобілізовані, отримали поранення під час військової служби; ветерани праці комбінату. Всього співробітники компанії в Кам’янському отримають більш ніж 13 000 наборів. Видачу допомоги вже розпочато в структурних підрозділах комбінату.

– Гуманітарна місія є одним із ключових пріоритетів діяльності компанії в умовах війни. Наймасштабніший проєкт у цьому напрямі – «Рятуємо життя». В непрості для країни часи така допомога є дійсно потрібною нашим співробітникам і ветеранам праці, – відзначив генеральний директор Каметсталі Дмитро ЛИППА.

Для зручності працівників видачу допомоги організували безпосередньо в адміністративно-побутових приміщеннях структурних підрозділів комбінату. Зокрема, продовольчі набори від компанії днями отримали окремі категорії співробітників конвертерного цеху.

– Приємно здивований гуманітарною підтримкою з боку компанії і Фонду Ріната Ахметова. У такий економічно складний для всіх час допомога для працівників і наших родин дуже важлива. Проєкт «Рятуємо життя» – це реальна підмога й турбота про українців, які працюють для перемоги, – зазначив розливальник сталі відділення машин безперервного лиття заготовок Денис АНДРІЄНКО.

– Ця допомога важлива для всіх і для кожного – кажу це від себе та свого сина. Гуманітарна програма «Рятуємо життя» – це саме те, що зараз потрібно. Ми тримаємося! – не приховувала щиру вдячність машиніст крана конвертерного цеху Ольга ІВАНОВА.

У Кам’янському до кінця року планується видати приблизно 32 000 продовольчих наборів, дієву допомогу в межах гуманітарної місії Метінвесту та Фонду Рената Ахметова в місті вже отримали майже 15 000 родин.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.