Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 04.03.2022 Читать 3 мин

Триває підтримка лікарень Запоріжжя

За рішенням Центру координації гуманітарної місії запорізьких підприємств Метінвесту ПАТ «Запоріжсталь» продовжує допомагати лікарням Запоріжжя. Як писала «Індустріалка», вчора комбінат передав сто мішків піску 5-й міській лікарні для зміцнення будівлі. Мішки поклали під стінами, а також зачинили ними скляні двері першого поверху. Будівлю зміцнювали як медпрацівники, і добровольці.

Сьогодні комбінат «Запоріжсталь» передав 5 лікарні ще сто мішків піску. А також 80 великих металевих листів призначених для зміцнення лікарні.

— Сьогодні перед нами постала військова загроза. І ми не залишаємо наших медиків віч-на-віч із цією загрозою. Ми відгукнулися на звернення лікарів 5-ї міської лікарні та передали їм матеріали для зміцнення та захисту, – зазначив начальник відділу організації роботи непромислових підрозділів ПАТ «Запоріжсталь» Юрій СІЛЬЧУК. — Зараз нам як ніколи важливо бути єдиними, допомагати одне одному. Тільки так ми можемо вистояти у складний для нашої країни час.

Молодіжна організація комбінату передала гуманітарну допомогу постраждалим унаслідок бойових дій до 4-ї лікарні. Це необхідні медпрепарати, засоби для гігієни та побуту.

А молодіжна організація «Молодь Метінвесту» створила пункт збору гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та нужденних. Їхні адреси: ДК металургів, каб. 128 та гуртожиток ПрАТ «Запорожогнеупор», вул. Історична, 37. Пункти гуманітарної допомоги працюватимуть з 8.00 до 17.00 щоденно, без вихідних.