Эта страница еще не переведена на русский язык
Экология 26.04.2022 Читать 3 мин

Працюємо за графіком: на Північному ГЗК розпочався сезон поливу міських доріг

З настанням весни Північний гірничо-збагачувальний комбінат Метінвесту розпочав реалізацію заходів з полипригнічення на дорогах Тернівського району. Попри скорочення виробництва в період воєнного часу, екологічну програму  підприємство виконує  в повному обсязі.

Водополивна техніка, як і трік, працює двічі на тиждень, щовівторка й щочетверга. Північани зрошують міські дороги, що прилягають до промислових майданчиків. Це вулиці Адмірала Головка, Маршака і Доватора, Короленка, Ухтомського та Івана Сірка.

Також для поліпшення умов праці гірників у Ганнівському й Першотравневому кар’єрах продовжуються цілодобово роботи з поливу технологічних доріг і забоїв. Для здійснення екозаходів підготували вісім гідромоніторів, з яких чотири мають об'єм цистерн 119 кубометрів.

– Окрім поливу міських і технологічних доріг, у цьому сезоні виконуємо заходи з догляду за зеленими насадженнями в санітарно-захисній зоні, на скельному навантаженні та вздовж центральних доріг. Для зниження пиління на промислових територіях плануємо продовжити посів жита на площі 25 гектарів,  повідомив начальник  відділу навколишнього середовища  ПівнГЗК Олексій СТЕПАНЕНКО.

Нагадаємо, що Центральний ГЗК проводить екологічні заходи раз на тиждень на вулицях Сурікова, Сергія Колачевського, Тимірязєва, Мусоргського, Прикордонній. Інгулецький ГЗК – на вулицях Каткова, Гірників, Нєдєліна та Рудній. Також в Інгулецькому районі щодня поливає дороги Південний ГЗК. Машини працюють на проспекті Південний, площі Гірницької слави та вулицях Панаса Мирного, Макаренка, Савицького, Будівельників, Обручева, Переяслівській, Подлєпи, Кармелюка. Техніка Криворізького ремонтно-механічного заводу двічі на тиждень зрошує вулиці Саласюка, Миколи Світальського й дороги вздовж лінії швидкісного трамвая в мікрорайонах Сонячний і Гірницький.