Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 25.07.2022 Читать 4 мин

Пошана людям сталевої професії

Головне багатство Каметсталі – люди, трудовий колектив, команда професіоналів. Сьогодні для підприємства важливий кожен фахівець, який виходить на робочу зміну, випускає метал, підтримує обладнання у справному стані, перевозить вантажі.

З нагоди Дня металурга та гірника на Каметсталі відзначили колег, які заслужили високе визнання у своїх колективах. Понад 200 співробітників підприємства отримали відзнаки районного, міського та обласного рівнів, а також почесні листи й грамоти від компанії Метінвест.

Шануючи традиції, не забули також і про трудові династії. Найстарша родина металургів комбінату Клименків-Крижановських, загальний трудовий стаж якої налічує 345 років, нагороджена відзнакою «Золота династія Метінвесту». Нинішньому главі цієї славетної родини, старшому майстру виробництва відділення агломерації Максиму Клименку, нагороду вручив генеральний директор Каметсталі Дмитро Липпа.

До численних привітань на адресу трудового колективу комбінату приєдналися також начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч і міський голова Андрій Білоусов.

– Завдяки тому, що Каметсталь сьогодні працює, підтримується українська економіка та надається допомога нашим захисникам. Завдяки праці й професіоналізму колективу комбінату нам вдається надавати допомогу українським захисникам у Кам’янському, в області, а також далеко за її межами. Велика шана вам за ваш сталевий дух. Разом ми скоріше наблизимо нашу перемогу. Низький вам уклін за вашу важку працю! – сказав очільник районної військової адміністрації Олег ГАПІЧ.

– Наше місто розвивалося разом та завдяки металургійному комбінату. У цей складний для країни час Каметсталь і весь трудовий колектив згуртовано працює, допомагає військовим ЗСУ та вимушеним переселенцям, наповнює міський бюджет, забезпечує обороноздатність і життєдіяльність міста, – зазначив у своєму вітальному слові Кам’янський міський голова Андрій БІЛОУСОВ.

Працюємо заради майбутнього України!

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.