Тиждень на Дніпропетровщині знову почався з ворожих атак. Тож на підприємствах Метінвесту в Кривому Розі продовжується системно перевірка укриттів і відпрацювання алгоритмів дій у разі виникнення НС. На сьогодні на гірничо-збагачувальних комбінатах і заводах компанії всі бомбосховища повністю укомплектовані для тривалого перебування працівників. В укриттях є вода, їжа та достатній запас медикаментів. Для працівників, котрі виконують свою роботу під землею, оснащені спеціальні камери аварійного постачання повітря. Для шахтарів розроблені плани аварійного підйому.
Ворожі атаки на Кривий Ріг та інші міста України доводять важливість підготовки до кризових ситуацій на виробництві. На криворізьких підприємствах групи Метінвест в усіх укриттях додатково перевірили стан вентиляційних фільтрів, засобів пожежогасіння, електрогенераторів, строки придатності ліків в аптечках і навіть наявність пічок для приготування їжі. Нагадаємо, що сховища на криворізьких промислових майданчиках компанії можуть вмістити приблизно 18,5 тисяч людей.
Окремий напрямок роботи комбінатів – нові підходи до організації робочого процесу. Якщо в мирні часи команди безперервного вдосконалення працювали над поліпшенням умов праці та економією ресурсів, то зараз до переліку додалися проєкти, завдяки яким можна дистанційно керувати обладнанням під час тривог чи швидко діяти при аварійному відключенні електроенергії. Саме завдяки таким заходам минулого тижня спеціалістам ЦГЗК вдалося максимально швидко підняти на поверхню 82 робітники шахти ім. Колачевського.
Також на підприємствах компанії відповідально ставляться й до підготовки співробітників до нових обставин, які з’явилися в умовах воєнного часу. Так, у серпні та вересні більш як 600 працівників із Північного, Центрального, Інгулецького й Південного ГЗК, заводів Юністіл, КРМЗ, підприємств Метінвест-Промсервіс і Метінвест-Інжиніринг пройшли тренінги з надання невідкладної домедичної допомоги та вивчили алгоритм дій у критичних ситуаціях. Робітники підприємств також отримують розсилки з корисними порадами – як поводитися під час обстрілів, що робити, коли зник мобільний зв'язок чи електроенергія тощо. Окрім того, співробітники також можуть звернутися до фахової психологічної підтримки, яку надають кваліфіковані спеціалісти в межах корпоративного проєкту «Метінвест – разом!». Цей сервіс упроваджений, щоб підтримати працівників компанії під час війни.
Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.