Часом, розповідь про щось конкретне насправді є історією про людину — її витривалість, наполегливість, бажання невпинно розвиватись. Це розповідь про міст, котрий став символом прогресу для мешканців цілого регіону Ізраїлю.
На перехресті доріг, що ведуть до Мертвого моря і в Ейлат, біля пустелі Негев є місто Беер- Шева. За 120 років існування воно стало адміністративним та економічним центром південного регіону. “Столиця можливостей” — так часто називають його місцеві. Але жити на краю пустелі — справжній маніфест витривалості. Тому люди собі на допомогу обирають найсильніших “помічників” — спочатку камінь, а згодом метал...
Коли з'явилася потреба об'єднати парк високих технологій та університет Бен-Гуріона, до справи взялися архітектори Bar Orian Architects і Rokach Ashkenazi Engineers. Вони запропонували побудувати сталевий пішохідний міст. Конструкція цього 210-метрового хай-тек об'єкта — це 36 секцій і більш ніж 200 видів різних перетинів балок. Хвилеподібні бічні лінії створюють унікальну геометрію сталевих арок, схожих на “очі”.
Щоб втілити авторський задум, для будівництва використали сталь Метінвеста. 600 тонн металоконструкцій мосту зробили з товстого листа ММКІ. Так з'явилася білосніжна сталева конструкція. Майже невагома, стрімка й динамічна — як саме місто, що рухається вдень і вночі. Зараз пішохідний міст забезпечує зручне сполучення між промисловими районами Беер-Шева і є сучасним зразком функціональної урбаністичної архітектури.