Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 16.09.2022 Читать 5 мин

Метінвест забезпечує рятувальників України амуніцією

З початку повномасштабної війни Група Метінвест забезпечує різні підрозділи ДСНС України амуніцією. Якісні засоби індивідуального захисту допоможуть уберегти життя рятувальників, котрі працюють у небезпечних умовах.  


Рятувальники ДСНС завжди працювали з ризиком для життя, але ніколи раніше – під загрозою обстрілів ворога. З 24 лютого вони змушені нести службу в найнебезпечніших точках: на лінії зіткнення, прифронтових чи окупованих територіях. Також вони продовжують допомагати в тилу – у більш мирних регіонах. 

Рятувальники першими прибувають на місця ворожих бомбардувань та обстрілів, ліквідують пожежі, розбирають завали, знешкоджують снаряди, що не розірвалися, евакуюють постраждалих мешканців. Часто їм доводиться доставляти людям їжу, воду, надавати першу медичну чи психологічну підтримку. 

Щоб убезпечити рятувальників під час виконання службових завдань, Метінвест передає особовому складу ДСНС захисну амуніцію. Зокрема, влітку 50 бронежилетів, укомплектованих плитами власного виробництва компанії, отримали фахівці Головного управління ДСНС у Запорізькій області. Ще 20 комплектів касок і бронежилетів відправилися до рятувальників Дніпропетровщини

Надійний бронезахист стане рятувальникам у пригоді під час ліквідації наслідків ракетно-артилерійських атак ворога. Амуніція має високий рівень балістичної стійкості й має вберегти від уламків снарядів чи прямого влучання куль.


ФАКТ

Як соціально відповідальний бізнес, Метінвест і раніше підтримував рятувальників, безоплатно надаючи спецодяг, транспорт, техніку та обладнання. Під час війни компанія зосередилася на забезпеченні фахівців індивідуальними засобами захисту – бронежилетами й касками

– З початку війни ми системно допомагаємо захисникам зі Збройних Сил України та тероборони. Також ми розуміємо, наскільки важливо надати захист нашим рятувальникам. Ці люди у воєнний час фактично знаходяться на передовій. Тому важливо, щоб у них була амуніція підвищеного рівня захисту, яка вбереже їхні життя під час виконання робіт, – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ

З нагоди професійного свята, яке відзначається в Україні 17 вересня, ми дякуємо всім фахівцям ДСНС, які рятують українців в умовах воєнної загрози та продовжують дбати про промислову безпеку на підприємствах Групи.   

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.