Эта страница еще не переведена на русский язык
КСО 17.10.2022 Читать 4 мин

Метінвест втретє виступає генеральним партнером міжнародного наукового конгресу Society of Ambient Intelligence

У Кривому Розі стартував V міжнародний науковий конгрес Society of Ambient Intelligence. Понад 500 учасників із 25 країн об’єдналися на одному з найбільших наукових майданчиків регіону, щоб обмінятися досвідом і науковими відкриттями, обговорити актуальні проблеми та перспективи розвитку суспільства, а також знайти нових партнерів. 

Група Метінвест втретє виступає генеральним партнером конгресу Society of Ambient Intelligence. До війни Метінвест на всіх рівнях підтримував освітні ініціативи та проєкти сталого розвитку. Разом із Державним університетом економіки й технологій створили перший у місті ІТ-хаб та коворкінг, у Криворізькому національному університеті відкрили навчальний центр автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Siemens. Підтримували технічні конференції, освітні та творчі проєкти. Разом із колективами навчальних закладів створювали умови для того, щоб  криворізькі студенти мали можливість реалізовувати не тільки професійний, а й творчий потенціал, залишаючись у Кривому Розі. Група Метінвест допомагала вишам і продовжує надавати допомогу, наскільки це можливо, й сьогодні. У співпраці з освітніми закладами продовжують упроваджувати програми дуальної освіти.  

Один із глобальних освітніх проєктів для Метінвесту – створення першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест-Політехніка».  Виш через війну побудувати в Маріуполі не вдалось, однак у компанії від ідеї не відмовилися. І вже 19 вересня більш як 350 студентів Політехники розпочали навчання за сучасними інженерно-технічними спеціальностями.

– Ми раді бути учасниками наукового конгресу, партнерами навчальних закладів, щоб спільно будувати й реалізовувати плани заради розвитку нашої молоді. Ми обов’язково переможемо, відновимо заводи, відбудуємо міста й зробимо Україну центром надсучасних технологій та інженерних рішень. Разом створимо всі умови для майбутнього кожного, хто хоче навчатися, творити й жити в незалежній Україні.  Тож спільна мета Групи Метінвест, криворізьких гірничо-збагачувальних комбінатів та криворізьких вишів  підготувати спеціалістів, які будуть відбудовувати економіку України,  зазначив Андрій ЩЕРБАК, директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Групи Метінвест.

Протягом п’яти днів на базі Державного університету економіки й технологій відбуватимуться дискусійні панелі та круглі столи за кількома напрямками. Конгрес проходитиме в онлайн-форматі. На зустрічах учасники будуть обговорювати сталий розвиток і глобальну зміну клімату, діджиталізацію, економічні виклики війни та інші теми. Окремий напрям – робота студентських секцій.  Експерти Метінвесту братимуть активну участь у роботі конгресу.

– Світ змінився кілька разів за останні роки. Хто знає, скільки разів він ще зміниться. Ми повинні бути готовими до тих змін. Ми повинні стояти пліч-о-пліч для нової кооперації, нової співпраці й досягнення більш потужних завдань, які сьогодні стоять перед нами. Спілкування впродовж п’яти днів у спільноті науковців, бізнесменів, промисловців та студентської молоді дозволить знайти нових партнерів і реалізувати нові можливості в різних сферах діяльності. Вдячний за підтримку постійним партнерам – Групі Метінвест. Наші спільні проєкти – це приклад сучасної та ефективної кооперації,  зазначив Андрій ШАЙКАН, ректор Державного університету економіки й технологій.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.