Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 11.10.2022 Читать 5 мин

Метінвест в Авдіївці допомагає захисникам України підготуватися до зими

Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського продовжує надавати допомогу захисникам, які боронять Україну на передовій. Компанія передала на Авдіївський напрямок 30 тонн вугілля для обігріву укріплень ЗСУ.

Тверде паливо допоможе українським військовим, які багато часу проводять в окопах та бліндажах, зігрітися, приготувати їжу, просушити речі.

Окрім того, Метінвест надав метал партнеру Укртрансгаз - Оператор газосховищ України для виготовлення турбопічок, і майже 130 одиниць вже передані на різні ділянки фронту. Також на підприємствах компанії активізувалася робота з виготовлення  буржуйок, які взимку зігріватимуть бійців. Виробництво металовиробів для потреб українських військових триває.

– Група Метінвест системно допомагає українським захисникам. У тому числі – в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. На Авдіївському напрямку для військових, представників ТРО та співробітників критичної інфраструктури вже передані 1500 одиниць захисної амуніції, ми надаємо спецтехніку, автотранспорт. Попри важку ситуацію у місті, не опускаємо руки – тісно співпрацюємо з міською військовою адміністрацією. Дізнаємося потреби та передаємо для громади паливо, печі для приготування їжі й казани, продовольчі та гігієнічні набори, допомагаємо з евакуацією мешканців, – розповів в.о. генерального директора АКХЗ Юрій КЦИНЕНКО.

Нагадаємо, що Група Метінвест надає всебічну допомогу Україні з перших днів війни. Зокрема – у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. На потреби армії, підтримку національної економіки, допомогу співробітникам та мирним жителям компанія направила 2 млрд грн. Серед покупок є автомобілі, дрони, турнікети, аптечки. Для облаштування блокпостів і зміцнення об'єктів соціальної інфраструктури Метінвест виділив приблизно 3 тисяч тонн піску та щебеню, 2,4 тисячі залізобетонних блоків і плит, надав метал для мобільних мінібастіонів та інших оборонних споруд.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.