Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 16.08.2023 Читать 5 мин

Метінвест-СМЦ передав 50 бронежилетів благодійному фонду «Я – Херсон»

Сталь Метінвесту продовжує боронити захисників України, рятувальників, волонтерів і комунальників. Чергову партію з 50 бронежилетів отримали добровольці організації «Я – Херсон», які допомагають з усуненням наслідків російських обстрілів.

Зрозумівши, що йому не втримати Херсон, ворог вдався до терору мирного населення. Місто й область чи не щодня потерпають від російських атак. Вистояти попри втрати, боротися з руйнацією та запобігти екологічній катастрофі після підриву Каховської ГЕС херсонцям допомагають небайдужі українці. Працюючи в умовах обстрілів, вони щодня наражають себе на небезпеку й потребують надійних засобів захисту.

Днями затребувану допомогу благодійному фонду «Я – Херсон» спрямував Метінвест-СМЦ: організація отримала 50 бронежилетів 4-го класу захисту. Амуніція берегтиме життя волонтерів під час роботи в небезпечному регіоні.

Це вже не перша партія підтримки від Групи Метінвест для міста і його мешканців. Раніше в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова 25 бронежилетів передали волонтерам, які рятували людей і тварин після підриву Каховської ГЕС.

ЦИФРА

150 тисяч бронежилетів отримали Сили оборони, рятувальники, волонтери і комунальники за час повномасштабної війни від Метінвесту та партнерів, що виготовляли захист з української сталі

Нагадаємо, технологію виробництва сталі для виготовлення пластин для бронежилетів фахівці Метінвесту налагодили ще навесні 2022 року. Завдяки коригуванню хімічного складу сплавів, параметрів гарячої прокатки та термообробки, металургам вдалося суттєво зменшити вагу та товщину амуніції при збереженні необхідного четвертого класу захисту. Сьогодні сталі компанії довіряють тисячі українців – і не даремно. Адже перед тим як вийти у світ, кожна партія проходить прискіпливу перевірку та відстріл з бойової зброї.

ФАКТ

Бронепластини Метінвесту забезпечують необхідний рівень балістичної стійкості та відповідають ДСТУ 8782:2018

Наразі компанія продовжує безплатно забезпечувати сталевими пластинами для бронежилетів усіх, хто потребує надійного захисту. Зокрема, триває активна співпраця з підрозділами Сил оборони України, комунальними підприємствами, територіальними громадами. Не обходять увагою й особисті звернення захисників. Щоб отримати якісний захист, достатньо надіслати офіційний запит на smc@metinvestholding.com, вказавши контакти відповідальних осіб.

Метінвест допомагає Херсонщині не лише амуніцією. Нагадаємо, після трагедії на Каховській ГЕС, мешканці Калинівської громади отримали 1000 продуктових наборів і 528 пакунків із засобами гігієни в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя». 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.