Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 14.11.2022 Читать 3 мин

Метінвест продовжує дбати про забезпечення лікарень Кам’янського

До медичних установ Кам’янського від Групи Метінвест регулярно надходять поставки медикаментів, обладнання та витратних матеріалів. З їх допомогою лікарі рятують життя пацієнтів, у тому числі й поранених бійців. Перелік допомоги визначають безпосередньо медики, тож до лікарень надходять вантажі, в яких є нагальна потреба.

Днями до міської лікарні швидкої медичної допомоги надійшла чергова партія допомоги – знеболювальні, жарознижувальні, дезінфекційні препарати, шовний хірургічний матеріал, еластичні та звичайні бинти тощо. Загалом привезли 5500 одиниць найнеобхіднішого на суму понад 360 тисяч гривень. Завдяки підтримці Метінвесту медики можуть проводити якісне лікування більшої кількості наших захисників і постраждалих мирних громадян.

Зауважимо, що від початку війни медичні установи Кам’янського отримали від компанії сотні найменувань витратних матеріалів та препаратів, у яких завжди є потреба: одноразові шприци, рукавички, системи для переливання крові, хірургічний інструмент, антибіотики, ізотонічні розчини, кровоспинні та знеболювальні препарати, які полегшують стан пацієнтів і сприяють їх одужанню. Також Метінвест передає сучасне медичне обладнання – хірургічні столи, спеціалізовані пластини для лікування складних переломів, універсальний електрохірургічний апарат. Загальна сума допомоги перевищує 24 млн грн.

Нагадаємо: у містах присутності компанії – Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському, Покровську й Авдіївці – налагоджено системне постачання медичних препаратів та обладнання. Загальна сума допомоги лікарям України в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який Метінвест реалізує в координації з Фондом Ріната Ахметова, складає понад 140 млн грн.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.