Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 19.09.2022 Читать 5 мин

Метінвест передав Запорізькому військовому шпиталю чергову партію допомоги

Комбінат Запоріжсталь Групи Метінвест надав Запорізькому військовому шпиталю велику партію медикаментів.

Від початку масштабного вторгнення РФ Метінвест системно допомагає Запорізькому військовому шпиталю, до якого з передової евакуюють поранених і тяжкохворих захисників. Металургійний комбінат Запоріжсталь уже кілька разів передавав дороге медичне обладнання для хірургічного відділення, медикаменти та лікарські засоби. Днями в медзаклад доставлено чергову гуманітарну допомогу від компанії. Цього разу шпиталь отримав приблизно 18 тис. одиниць препаратів на загальну суму понад 525 тис. грн.

У поставці 15 найменувань: кровоспинні, протизапальні, антигістамінні, а також антибіотики, стимулятори перистальтики й антисептичні засоби. Деякі з них застосовуються і при операціях, але здебільшого це медикаменти для терапевтичного лікування та післяопераційної реабілітації.

– Це черговий транш допомоги від Групи Метінвест. Ми привезли те, що необхідне військовим медикам, щоб лікувати поранених бійців і надавати якомога якісніше медичну допомогу. Перелік переданого був визначений відповідно до потреб закладу. Система працює досить добре. Отримуємо запити від лікарів – що потрібно, в якій кількості. Якщо ліки імпортні, Метінвест закуповує їх закордоном. Якщо можемо знайти тут відповідної якості, закуповуємо в Україні, – зазначив генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО. – Раніше ми кілька разів закуповували та передавали до шпиталю медичне обладнання. Воно вже працює, рятує життя воїнам. Будемо продовжувати це робити. Але зараз нагальна потреба в ліках і витратних матеріалах, тож ми привезли їх. Вважаю, це дуже важливий крок з нашої сторони для того, щоб підтримати захисників України. І для того, щоб лікарі, які тримають медичний фронт, могли надавати необхідну допомогу пораненим бійцям.

За словами Олександра Мироненка, загальна вартість хірургічних інструментів, медикаментів та обладнання, переданих Метінвестом спільно з Фондом Ріната Ахметова для потреб Запорізького військового шпиталю з початку війни, становить понад 15,5 млн гривень. Начальник Запорізького військового шпиталю Роман Кузів подякував генеральному директору Запоріжсталі за системну підтримку, яку надає компанія Метінвест.

Як розповів офіцер управління Запорізького військового шпиталю Максим, головний напрям роботи медиків – стабілізація фізичного стану поранених військовослужбовців і надання первинного лікування. Тому препарати й медичні засоби, які передав комбінат Запоріжсталь, дуже потрібні. Особливо з урахуванням того, що Сили оборони Запорізького краю ведуть активні бойові дії, які стають ще більш інтенсивними.

– До нашого запасу надали так звані витратні матеріали, які мають дуже велику частку в наданні медичної допомоги. Це бинти, кровоспинні матеріали, препарати для відновлення. Вони потрібні щодня, щоб стабілізувати фізичний стан після поранення чи тяжкої хвороби. Ми щиро вдячні нашим друзям із Запоріжсталі за допомогу, – зауважив офіцер.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.