Гуманітарна ініціатива Групи Метінвест «Рятуємо життя» цього літа організує оздоровлення 100 дітей співробітників українських підприємств компанії. Проєкт реалізується за кошти донорів. Відпочинок, включно з трансфером, для дітей безоплатний.
До табору «Hogwarts» із мережі «Super Camp» у Карпатах поїдуть діти з родин співробітників-захисників, які загинули під час військової служби, потрапили до полону, зникли безвісти, а також дітей ветеранів, які після демобілізації повернулися на підприємства компанії.
Партнером Метінвесту в цьому проєкті виступає благодійна організація «Українська фундація «Мрія», заснована Юлією Паєвською (Тайрою). Фонд приділяє значну увагу питанням оздоровлення та психологічного розвантаження дітей, які переживають стрес війни.
Перші 30 дітей із Запоріжжя вже поїхали на оздоровлення. Друга група з 50 дітей вирушить на відпочинок наприкінці липня, а решта 20 дітей – у середині серпня. Кожен заїзд триватиме 10 днів.
У таборі на дітей чекають різноманітні спортивні й водні розваги, майстер-класи й саморозвиток, екскурсії та походи, медична й психологічна підтримка. І, звісно, чарівні дійства та магічні дисципліни.
– Ми продовжуємо опікуватися дітьми й підтримувати родини захисників і захисниць, які загинули, захищаючи наше майбутнє, а також ветеранів, які стали до роботи на підприємствах Метінвесту. Упевнена, що Карпати стануть місцем сили та психологічної реабілітації дітей, які пережили важкі втрати. А пригоди та казкова атмосфера допоможуть подолати стрес і відчути життя по-новому, – зазначила директорка зі сталого розвитку і взаємодії з персоналом Групи Метінвест Тетяна ПЕТРУК.
Гуманітарну ініціативу «Рятуємо життя» створила Група Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова на початку російського вторгнення в Україну. Від початку повномасштабної війни проєкт допоміг понад півмільйону людей. Українці отримали 4 200 тонн продуктів і засобів гігієни, а лікарні – медикаменти та обладнання на 9,5 млн грн.
До проєкту долучилися 10 фондів і громадських організацій, а також понад 250 компаній-донорів з усього світу. За час його роботи сума допомоги від донорів перевищила 2,8 млн євро.
Серед основних напрямів роботи «Рятуємо життя» – протезування та реабілітація військових та мирних жителів, а також психологічне відновлення жінок і дітей. Від початку повномасштабної війни психологічну реабілітацію за сприяння ініціативи пройшли майже 1200 жінок і дітей.