Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 21.11.2022 Читать 4 мин

Криворізькі підприємства Метінвесту передали захисникам 300 печей для обігріву та приготування їжі

Колективи криворізьких підприємств Групи Метінвест продовжують надавати допомогу ЗСУ. З настанням холодів актуальним питанням для військових залишається наявність буржуйок у місцях дислокації. Щоб нашим бійцям було комфортно й тепло, метінвестівці передали військовим 300 пічок.

Виготовляти буржуйки на підприємствах розпочали з перших місяців повномасштабного вторгнення РФ. Активізували роботи з наближенням холодів, у жовтні. Для робіт сформували бригади зі слюсарів та електрогазозварників, які ріжуть метал, виготовляють кріплення й дверцята, з’єднують деталі. Польові пічки для армії роблять за спеціальними кресленнями, з урахуванням усіх функціональних можливостей.

– Поки військові дають відсіч агресору, ми забезпечуємо їх надійний тил. Незважаючи на всі перепони, які виникли під час війни, підприємства Метінвесту залишаються опорою України. Ми працюємо, допомагаємо переселенцям, медикам, ЗСУ. Для створення нашим захисникам і захисницям більш комфортних умов у холодну пору року розпочали виготовляти буржуйки. Для нас, гірників, дуже важливо зігріти кожного, хто зберігає наш спокій, захищає від ворога нашу країну, – розповів представник Північного ГЗК Ян КРАЙНЯК.

За допомогою пічок військові вже зігрівають бліндажі, готують їжу й гарячі напої, сушать одяг і взуття. Натепер спеціалісти криворізьких підприємств Метінвесту виготовили партію буржуйок у кількості 550 одиниць та продовжують виробництво.

– Ми вдячні Метінвесту за потужну підтримку. З перших днів війни від підприємств Кривого Рогу отримували техніку, пальне, будівельні матеріали для укріплень. І цього разу колективи відгукнулись на наше прохання й оперативно виготовили буржуйки. Кожна така пічка зігріє до 10 солдатів в окопах, – підкреслив військовослужбовець Олександр БАГІНСЬКИЙ.    

Нагадаємо, що криворізькі підприємства Метінвесту з перших днів широкомасштабного вторгнення оперативно допомагають ЗСУ та ТРО: надають техніку, пальне, плити, деревину й інші матеріали для укріплень, привозять спецодяг для бійців і комплектування для облаштування бліндажів. Виготовляють захисні споруди та броньований захист для військової техніки. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.