Эта страница еще не переведена на русский язык
Безопасность 13.10.2022 Читать 3 мин

Каметсталь – надійний партнер надзвичайників Кам’янського

В умовах війни та ворожих обстрілів дуже важливо, щоб на місце надзвичайної ситуації швидко прибували рятувальні служби. Першими на порятунок виїжджають вогнеборці. Вони ліквідують пожежі, розбирають завали, надають допомогу громадянам. Тож від їх злагоджених дій та мобільності залежать людські життя.

Частини пожежно-рятувального гарнізону Кам’янського цілодобово несуть службу й готові щомиті помчати на виклик. Проте в однієї з автівок, яка на чергуванні вже зо 30 років, вийшов з ладу двигун. Виявилося, що відремонтувати його неможливо – терміново потрібно було знайти інший.

За словами начальника однієї з частин, капітана служби цивільного захисту Івана Пучкова, щоб забезпечити повне реагування при виникненні надзвичайних ситуацій, яких зараз вистачає в нашому житті, потрібно, щоб увесь автотранспорт перебував у повній готовності. Тому вони звернулись до металургійного комбінату Каметсталь Групи Метінвест. Керівництво компанії швидко зреагувало та надало фінансову підтримку. Зараз пожежники монтують інший двигун, відтак уже 14 жовтня автоцистерна має заступити на чергування.

Зауважимо, що в кам’янських металургів та вогнеборців  давня й тісна співпраця. Каметсталь допомагає рятувальникам поліпшити їхні побутові умови, а на початку року комбінат передав ДПРЧ-35 сучасну пожежну автоцистерну на базі шасі МАN, оновивши таким чином парк автомобільної техніки. Спецавто, оснащене дихальними апаратами, гідро- та пневмоприладами, генератором та іншим рятувальним обладнанням, стало першою новою машиною в пожежно-рятувальній частині за останні 20 років. До того ж ця найсучасніша автоцистерна «на службі» поки що єдина на Дніпропетровщині.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.