Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 05.08.2022 Читать 4 мин

До запорізьких шелтерів благодійники передали продукти для приготування гарячих страв

Від початку активних бойових дій Група Метінвест і ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова заснувала проєкт «Рятуємо життя». В межах цього проєкту вимушені переселенці, які знайшли прихисток у шелтерах Метінвесту, отримують різнопланову допомогу.

Проєкт «Рятуємо життя» має кілька напрямів. Перший – видача продуктових комплексів вимушеним переселенцям, які мешкають у шелтерах Метінвесту. Цю гуманітарну допомогу вже отримали всі жителі п’яти запорізьких прихистків – понад 400 людей. Продукти для переселенців закуповують у Європі чи надають компанії-партнери проєкту, залучені засновниками «Рятуємо життя». Ще один напрям – підтримка родин мобілізованих співробітників підприємств Метінвесту та працівників, які входять до соціальних категорій. Їм також безплатно видають продуктові й гігієнічні набори.

Окремим напрямом проєкту також є надання продуктів для приготування гарячих страв у шелтерах. Адже часто люди, які проживають там, не мають можливості готувати собі їжу самостійно. Тому їм на допомогу приходять кухарі, котрі щодня забезпечують людей триразовим харчуванням.

Днями до шелтерів Метінвесту завезли продукти для приготування гарячих страв. У сім міських прихистків та в шелтери Метінвесту завезли 4,8 тонни батату. Крім цього, мешканцям шелтерів Метінвесту видали продуктові комплекси. В їхній склад увійшли рис, пшенична каша, ячмінна та кукурудзяна крупи, горох, соняшникова олія, фініки та чай.

У прихистках зазначають, що така допомога вкрай необхідна. Поставка гуманітарної допомоги закриває потреби в забезпеченні продуктами.

– Ми дуже вдячні благодійникам за допомогу, яку вони нам надають. Завдяки їй ми можемо не турбуватися про закупку й доставлення деяких продуктів. Ми зацікавлені в тому, щоб наші мешканці отримували якісне та своєчасне харчування, – зазначив директор одного з шелтерів Денис БЕЛЯЄВ.

Без уваги не залишилися й діти переселенців. 68 маленьких українців отримали від благодійників іграшки та канцелярію.

– Ми продовжуємо допомогу в межах проєкту «Рятуємо життя», що діє в Запоріжжі. Сьогодні мешканці шелтерів отримують продуктові набори. А також маємо приємні подарунки для дітей – м’які іграшки та канцелярію. Усього приблизно 9 тонн продукції, яка допоможе людям триматися надалі в очікуванні перемоги, – розповіла менеджер проєктів громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Валерія АБДЄЄВА.

Зазначимо, що за час роботи проєкту «Рятуємо життя» допомогу у вигляді продуктів, товарів першої потреби, засобів гігієни й медикаментів отримали понад 142,3 тис. українців. Що стосується Запоріжжя, то до міста в межах проєкту доставили 1 тис. 331 тонну цінних гуманітарних вантажів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.