Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 16.09.2022 Читать 5 мин

Актив управління залізничного транспорту Запоріжсталі збирає бліндажні свічки

Допомога воїнам – внесок до наближення омріяної перемоги України у війні з РФ. У той час, як окупанти на чужій землі не знаходять спокою, руйнують українські домівки, інфраструктуру та людські життя, українці консолідуються й допомагають захисникам.


Спекотне літо вже пішло – почався сезон дощів і похолодання. За такої погоди нашим військовослужбовцям стануть у пригоді бліндажні свічки. З їх допомогою можна готувати їжу, сушити одяг та грітися.

Нещодавно актив управління залізничного транспорту Запоріжсталі зібрав чергову партію бліндажних свічок для захисників з передових позицій. До роботи долучилися й вимушені переселенці з різних регіонів України, що наразі мешкають в одному з шелтерів Метінвесту.

– Зусилля кожного з нас сукупно дають великий результат. Навіть найменша підтримка від кожного українця – складова благородної справи захисту рідної землі. Тому ми з колегами вже не вперше допомагаємо нашим бійцям, зокрема, передаючи їм бліндажні свічки. Разом переможемо, – зазначив ініціатор акції, машиніст тепловоза Олександр РУДЕНКО.

Зараз на рахунку учасників благодійної акції «Зігріємо солдатів» більш як 700 свічок.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.