КСВ 03.12.2021 Читати 5 хв

Зірки короткого метра спалахнули до дня народження Північного ГЗК

За ініціативи профспілкового комітету на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті Метінвесту стартував новий творчий проєкт «Кіно з зірками». До нового жанру долучились 13 творчих команд з 14 цехів підприємства.

 

Проєкт «Кіно з зірками» – це сучасний формат традиційного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Мій комбінат – моя родина», який понад 20 років поспіль проходив на сцені палацу культури «Північний». Цього року працівники проявили свій талант у акторському амплуа.

Змінюється світ і змінюємося ми. Але незмінними залишаються традиції Північного ГЗК. В умовах виробництва складно зібрати колектив на репетиції. Зіграла свою роль і пандемія. Тому і виникла ідея «Кіно з зірками». Кожен робочий колектив має свій яскравий творчий осередок. На нього і розрахований новий кінопроєкт, який передбачає зйомку відомого фільму на новий лад. «Кіно з зірками» не лише розвиваючий, а й навчальний проєкт. Ми дали змогу нашим людям побачити, як знімається справжнє кіно, пройти увесь шлях від створення сценарію до роботи в кадрі.

— Наталія ШАМРИЦЬКА, голова ПО ПМГУ ПівнГЗК.

Взявши за основу сюжет класичного фільму, північани говорили про улюблене підприємство, висловлювали позитивне ставлення до обраної професії та колективу. Реалізувати задуми допомогла авторсько-режисерська група Дмитра Харламова, колишнього працівника Першотравневого карєру комбінату, капітана команди «Генерали RK». Разом зі сценаристами не тілько прописували сюжети короткометражних фільмів, а й створювали яскраві образи та сцени.

Такого формату конкурсу-огляду ще не було! Це абсолютно нові емоції. Зазвичай обмежувалися танцями і піснями. У «Кіно з зірками» міг взяти участь кожен, хто хотів продемонструвати свої акторські здібності. Головне - бажання та харизма. Під час жеребкування нам випала комедія «Кавказька бранка». Ми вдало підібрали акторів. І у нас все вийшло!

— Вадим ЧЕРЬОМУШКІН,  інженер з технічної діагностики цеху сервісного обслуговування.

Прем'єрний показ фільмів зібрав 108 зірок Північного ГЗК.  Кожна творча група отримала номінацію в проєкті. За результатами голосів учасників «Кіно з зірками» гран-прі дісталося працівникам цеху виробництва обкотишів №2 за фільм «Любов та обкотиші». Нагородою для всіх творчих колективів стане туристична поїздка вихідного дня на кіношний лад.​​​​​​​