КСВ 25.11.2021 Читати 4 хв

«Найкращі вчителі Приазов’я-2021»: журі обирає ТОП-30

Перший етап регіонального конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021» добігає кінця. Конкурсні есе та відеороботи учасників четвертого сезону оцінює всеукраїнське журі. Незабаром стануть відомі ТОП-30 найкращих з найкращих вчителів, на яких чекають зустрічі з менторами та мотиваційні лекції.

Цього року на регіональний конкурс освітяни подали 57 заявок. Експерти всеукраїнського журі ретельно вивчають та оцінюють усі анкети, есе та відео роботи учасників. За кожною з них виставляються бали на основі яких буде сформовано ТОП-30 освітян регіонального конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2021».

До складу всеукраїнського журі конкурсу увійшли директор Харківської загальноосвітньої школи №10, учасниця ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine 2019 Людмила Таболіна, вчителька хімії з Хмельницького, учасниця ТОП-10 Global Theater Prize-2020 ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine 2019 Іван Верещака, вчитель історії з Дніпра, директор, співавтор підручників та модульних програм НУШ, півфіналістка Global Teacher Prize Ukraine-2021 Наталя Власова, вчитель із Вінниці, директор, учасник ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine Олег Слушний, директор школи № 5 міста Дніпра, учитель, учасник ТОП-10 Качур.

На другому етапі конкурсу номінанти, що увійшли до ТОП-30, зустрінуться з менторами, візьмуть участь у мотиваційних лекціях та запрацюють свої заслужені бали під час асементу «Питання-відповідь: з досвіду роботи». Оцінювання пройде за п'ятнадцятибальною шкалою. Повна інформація консолідується у рейтингову таблицю та буде опрацьована оргкомітетом конкурсу. Так сформується ТОП-10 найкращих педагогів.

З кожним новим сезоном конкурс удосконалюється. Цього року, щоб взяти участь у регіональному вчительському «Оскарі», окрім заповнення анкети, потрібно було обов'язково виконати два завдання. Зросла кількість етапів та мотиваційних моментів для учасників. Імена переможця та чотирьох призерів стануть відомими на урочистій церемонії нагородження наприкінці року.

— Вікторія КОШМАНОВА, координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест». 

Конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я» є аналогом престижної національної премії вчителів Global Teacher Prize Ukraine та проходить у Маріуполі вже вчетверте за підтримки Групи Метінвест та народного депутата України Вадима Новинського.

До оргкомітету увійшли представники громадської спілки «Зелений центр Метінвест», Департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області та ініціатор конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я», директор загальноосвітньої школи №15 Тетяна Лугова.