Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 29.01.2016 Читати 4 хв

Жителям Новгородського вирішили проблему доступності питної води

Завдяки співпраці «Інкор та Ко» Групи Метінвест, Новгородської селищної ради, благодійного фонду «Новгородська громада» та Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців у селищі з'явилося незалежне джерело водопостачання. Доступ до питної води покращився для п'яти тисяч мешканців мікрорайону Петрівська гора селища Новгородське. 

У рамках проекту "Вода – джерело життя" пробурена свердловина, встановлені сучасні насоси, що підкачують. Це дозволить збільшити кількість годин, коли вода надходить до житлових будинків. Поліпшилося і якість води – такі дані лабораторних досліджень. Поруч із свердловиною з'явився упорядкований бювет, де кожен мешканець може будь-коли набрати води. - З перших днів запуску проекту ми бачимо результати зробленої роботи: у квартирах покращився натиск води. 

А при відключенні центрального водопроводу на час проведення ремонтних робіт мешканці Петрівської гори не відчули дискомфорту – вода продовжувала надходити до будинків, – каже Новгородський селищний голова Микола Ленко. – Ми вдячні за допомогу «Інкор та Ко» Групи Метінвест та Управлінню Верховного Комісара ООН у справах біженців. Впевнений, що наша спільна робота у цьому напрямі продовжиться. На реалізацію проекту з водопостачання селища було направлено 700 тис. грн., з них 300 тис. грн. виділив завод «Інкор і Ко». - Вже протягом кількох років Метінвест реалізує низку важливих для новгородців проектів. 

Незважаючи на непрості соціально-економічні умови, ми провели ремонтні роботи у селищній поліклініці, оновили палати для ветеранів, придбали техніку для комунальних служб, реконструювали пішохідний міст на станції «Фенольна», оновили матеріальну базу шкіл та дитячих садків, - зазначає генеральний директор «Інкор та Ко» Євген Дідусь. - Для нас важливо, щоб кожен мешканець селища пишався своїм будинком, почував себе тут комфортно та добре. Торік на розвиток селища «Інкор та Ко» спрямував понад 2 млн грн. У Новгородському упорядкували парк, замінили вікна у студії дитячої технічної творчості, реконструювали дорожню розв'язку біля автовокзалу. Продовжуються роботи з масштабного ремонту спортивного комплексу.