Наразі ця сторінка ще не доступна українською
11.10.2016 Читати 4 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ВЛАШТУВАВ ЕКОКВЕСТ ДЛЯ ДІТЕЙ

У вихідні в Маріуполі 150 учасників клубів «Зелений росток» змагалися у спритності, швидкості та ерудиції. В екологічному квесті «Зелене місто» за головний приз, екскурсію до зоопарку, боролися 10 команд.

Під час гри учасники переміщалися по десяти станціях, на кожній з яких відповідали на цікаві питання про екологію, джерела, роздільний збір сміття, флору і фауну, про парки та фонтани рідного міста. Крім інтелектуальних завдань учасники пробували свої сили у спортивних змаганнях – на якийсь час проходили «болото», «мишоловку», і навіть надавали допомогу «потерпілому товаришеві».

– Через гру в дітей формується  екологічно відповідальна поведінка, – зазначив координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера. – Вони навчаються розуміти важливість природних ресурсів та набувають практичних навичок щодо дбайливого поводження з довкіллям. За правильні відповіді та виконані завдання кожна з команд отримувала по одній частині пазла. Діти чудово впоралися з поставленими завданнями та багато команд зібрали всі деталі в пазл. Першою стала команда спеціалізованої школи №4. Друге місце дісталося команді юннатів спеціалізованої школи №42. Інші команди отримали дипломи за активну участь у квесті. А переможці та призери вирушили на екскурсію до зоопарку.