Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 04.08.2020 Читати 2 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР НАВЧАЄ БЕРЕГТИ ПРИРОДУ Й ЗАРОБЛЯТИ

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» продовжує проводити навчальні лекції з роздільного збору побутових відходів для 67 будинків, що приєдналися до конкурсу «ЕкоДвір». Найактивніші учасники отримають грошові сертифікати.

Уже відбулося навчання представників ОСББ, які закупили баки для роздільного збору відходів за грант «Громадського бюджету» від Маріупольської міської ради. Зараз на виїзних лекціях учасникам конкурсу «ЕкоДвір» розповідають про ефективні методи сортування побутових відходів та їх здачу. ОСББ, де встановили сортувальні баки завдяки участі у конкурсі соціальних проєктів «Місто – нашими руками» Групи Метінвест, отримали реальну можливість заробляти на роздільному збиранні відходів.

Дивитись на маркування та правильно пакувати відходи мешканців навчає активний учасник екологічних проєктів у Маріуполі Валентина Абалмасова: «Не всі знають про правила сортування. Ми розповідаємо, який папір можна здавати, а який – ні, і як підготувати різну тару до здачі. Такими заходами ми намагаємося популяризувати рух із сортування та продажу побутових відходів, що в майбутньому дозволить зменшити кількість сміття на полігоні ТПВ».

Прослухавши лекції, учасники освітньої програми матимуть змогу самостійно проводити інформаційні заходи для мешканців своїх будинків. ОСББ, які зуміли залучити більшу кількість мешканців у процес навчання та сортування, отримають сертифікати на придбання товарів для підвищення комфорту своїх будинків.

Переможців конкурсу буде оцінено за трьома критеріями:

  • за організацію заходу без додаткових активностей;
  • додаткові активності для сусідів – дитяча зона, музика, чаювання із сусідами, інше;
  • кількість лайків у соціальній мережі Фейсбук під постом про захід.

«Усі жителі ОСББ під час конкурсу «ЕкоДвір» отримають максимальну кількість інформації для організації сортування ТПВ у себе в квартирі, під'їзді та будинку. А перші шість учасників, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть нагороджені сертифікатами на придбання садового обладнання та посадкового матеріалу», – наголосила координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія Кошманова.