Зелений Центр 17.01.2017 Читати 5 хв

Зелений центр Метінвест роздає маріупольцям подарунки за чисті під'їзди

Зелений центр «Метінвест» подарує найчистішим під'їздам Маріуполя нові поштові скриньки, металеві двері або комплекти енергозберігаючого освітлення. Заявку на участь у конкурсі «Чистий під'їзд» можна надіслати на e-mail: zc.metinvest@gmail.com або за адресою громадської приймальної організації вул. 24 квартал, 21-а.

Але слід поспішити: набір учасників завершується 20 січня. Минулого року призерами конкурсу стали найактивніші та найдружніші сусіди п'яти багатоквартирних будинків у Центральному, Іллічівському, Лівобережному та Приморському районах Маріуполя. У подарунок за свою працю чотири під'їзди отримали нові комплекти поштових скриньок та один під'їзд – металеві вхідні двері. Цього року вибір призів ширший.

Крім того, учасники прибирання отримають приквартирний килимок. Миючі засоби та інвентар для прибирання надасть «Зелений центр». «Безумовно звичніше скаржитися, скаржитися на комунальні служби. Але є й інша точка зору, коли більшість уже розуміє, що тільки від нас самих, від нашої участі залежить доля під'їзду, будинку, двору та міста. І якщо ми зможемо успішно впораємося з малими завданнями – зможемо самоорганізуватися для прибирання під'їзду, то зможемо надалі за допомогою ОСББ змінювати свої під'їзди, будинки та двори», – сказав координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера.