Наразі ця сторінка ще не доступна українською
15.11.2016 Читати 4 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ПРОВІВ СУБОТНИК В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Чи вам знайоме відчуття того, як один продуктивний вихідний замінює повноцінну відпустку? Активним інгульчанам так точно! У суботу в Інгулецькому районі відбулося одразу дві екологічні акції, організовані громадськими організаціями «Спільна мета», «Патріот», БФ «Ожина», адміністраціями дошкільних закладів, батьківськими комітетами району та просто небайдужими громадянами за підтримки «Зеленого центру Метінвест». 

Понад 120 учасників обрізали поросль, прибирали сміття, листя та брудний пісок. У підсумку – чотири тонни вивезеного сміття, кілька причепів сухих гілок, оновлені території дитячих майданчиків та чиста алея до залізничної станції.

У перервах між роботою інгульчани пригощалися чаєм із печивом та обговорювали з представниками Зеленого центру, які вулиці району ще потребують подібних екоакцій. Пам'ятайте, як у Маленького принца: «Встав ранком, вмився, привів себе до ладу - і відразу ж упорядкуй свою планету».

Планета інгульчан у порядку, ми перевіряли. А якщо ваша планета раптом поки що не така, беріть участь у програмі Зеленого центру «100 дворів». Разом ми здатні на більше!