Наразі ця сторінка ще не доступна українською
20.02.2017 Читати 5 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ПІДБИВ ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ТУРУ ПРОГРАМИ «100 ДВОРІВ»

У Кривому Розі підсумували першого етапу соціальної програми розвитку «Сто дворів» із доброустрою прибудинкових територій багатоквартирних будинків міста. Ініціатор програми – громадська спілка «Зелений центр Метінвест». 24 переможці отримали дипломи та грошові сертифікати на суму від 15 до 150 тис грн.

Проєктні роботи призерів підтримають гірничо-збагачувальні комбінати Групи Метінвест та міська влада. Проєкти почнуть втілюватись у життя з 1 березня. У Саксаганському районі з'являться дві дитячі ігрові зони, місця відпочинку з альтанками та столиками, буде впорядковано територію біля джерела Пресвятої Богородиці Троєручиці.

У Тернівському районі для 14 багатоквартирних будинків облаштують майданчики для збирання сміття, а у дворі будинку №20 на вул. Колачівського укладуть плитку, встановлять бордюри та організують зону для дозвілля. У Центрально-Міському – на прибудинковій території будинки на вул. Грудневій, 6а посадять нові дерева, чагарники, встановлять лавки, урни та відремонтують ділянку для збирання сміття. В одному з улюблених місць відпочинку мешканців мікрорайонів Східний-2 та Східний-3 – сквері ім. Гутовського у Довгинцівському районі – встановлять антивандальні світильники.

У дворі будинку №6 на вул. Водоп'янова обладнають місце відпочинку з ігровими та спортивними майданчиками. Сім проєктів-лідерів від мешканців Інгулецького району допоможуть оновити двори багатоквартирних будинків – встановити датчики руху для освітлення під'їздів, замінити старі лавки та скриньки, відремонтувати пішохідні зони, облаштувати дитячі майданчики. Роботи з доброустрою пройдуть і в Парку Ветеранів. Вісім проєктів буде реалізовано в Покровському районі. Тут одразу кілька ОСББ оновлять пішохідні доріжки, встановлять лавки, альтанки, облаштують ігрові зони та майданчики для занять спортом на свіжому повітрі.

Більш детальну інформацію про проєкти можна дізнатись тут. Наступний етап конкурсу стартує 1 червня. Нагадаємо, брати участь у програмі можуть мешканці та організації міста. Головний критерій - соціальна значущість та стійкість після завершення фінансування. Додаткову інформацію можна отримати в офісі представництва громадського союзу «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі за адресою: Дніпровське шосе, 14 або за номером телефону: (0564) 71-77-77.