Наразі ця сторінка ще не доступна українською
19.08.2016 Читати 4 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТУ ПІДБИВ ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ПІВРІЧЧЯ 2016 РОКУ

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» у першому півріччі 2016 року виконала 276 заявок городян та продовжила упорядковувати Маріуполь. Активістами організації висаджено 68 нових дерев, встановлено три дитячі ігрові майданчики, впорядковано алею на проспекті Будівельників та відновлено два джерела прісної води.

Запущено нові соціальні ініціативи – конкурс «Квітуче місто» та проєкт «Лавка біля дому». У першому півріччі не обійшлося без знакових проєктів. Серед них ювілейний сезон конкурсу «Місто – нашими руками», акції «Здай батарейку – збережи природу!» та «Поліетилен загрожує природі» екологічного освітнього проєкту «Зелений росток», а також конкурс «Чистий під'їзд».

Про поточні та нові проєкти розповів координатор «Зеленого центру Метінвест» Сергій Магера на засіданні міського комітету громадського союзу. Стартував конкурс «Квітуче місто» на найкраще оформлення квітами балкона чи вікна багатоповерхового будинку. З кожним місяцем зростає кількість учасників.

Долучились активісти «Зеленого центру» і до реалізації проєкту «Лавка біля дому». Уже встановлено 51 лавку у дворах міста. Заплановані ініціативи з розвитку екологічної культури городян, з допомоги мешканцям у наведенні чистоти та порядку в громадських місцях Маріуполя.