Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 21.01.2016 Читати 5 хв

"Зелений центр Метінвест" підбив підсумки 2015 року в Єнакієвому

«Зелений центр Метінвест»: разом із городянами та металургами ми зробили більше! ‚Громадський союз "Зелений центр Метінвест" підбиває підсумки своєї роботи за рік. 2015-го за підтримки Єнакіївського металургійного заводу було відновлено понад тисячу розбитих після обстрілів вікон, а ініціативи мешканців дозволили упорядкувати прибудинкові території та улюблені місця відпочинку городян.  

Активісти допомогли відремонтувати житло 80 постраждалим сім'ям, а також передавали незахищеним категоріям населення плівку, шибки, склопакети та готові пластикові вікна. За підсумками масових суботників та щоденної роботи було прибрано 65 тисяч кв. метрів території, скошено 183 тисяч кв. метрів трави, політо 300 кв. метрів газонів та вивезено близько 400 куб. метрів сміття. 

З особливою подякою мешканці Єнакієвого відзначили дев'ять нових зупинкових павільйонів на маршрутах з найбільшим пасажиропотоком, а також майже вісім десятків лав та урн у дворах. Справжніми досягненнями минулого року можна вважати завершення реконструкції найстарішого Пам'ятного меморіалу загиблим воїнам, який розташований у Партизанському сквері, благоустрій джерела – фактично єдиного доступного джерела чистої питної води для багатьох жителів Юнокомунарівська, а також встановлення чотирьох дитячих та одного спортивного майданчика для єнаки. 

Помітно змінився і парк ім. Вознесенського, в якому з'явилися затишне альтанкове містечко та довгоочікуваний майданчик для занять воркаутом. Найближчими планами – продовжити благоустрій улюбленого місця відпочинку городян.