Наразі ця сторінка ще не доступна українською
26.06.2019 Читати 5 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ПІДТРИМУЄ ІНІЦІАТИВИ МІСТЯН

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» за пів року відгукнулася на 237 заявок маріупольців. Дітлахи Лівобережного району радіють двом облаштованим дитячим майданчикам, встановленим на прохання батьків за зверненнями до громадського союзу «Зелений центр Метінвест».

За заявками маріупольців у дворах багатоповерхівок встановлюють додаткові урни та лавочки. Три десятки лавок уже готові – сідайте! Ще 13 дуже скоро з'являться у різних районах міста. Щоб місто стало чистішим та затишнішим, громадська спілка «Зелений центр Метінвест» організовує суботники на вулицях міста, запрошуючи маріупольців доєднатися.  Спільними силами за пів року прибрали майже 300 тисяч м.кв міської території та вивезли понад 200 тонн сміття, у дворах багатоповерхівок висаджено 127 дерев. «Зелений центр Метінвест» проводить різноманітні конкурси для маріупольців, спрямовані на добросусідство та залучення мешканців до доброустрою Маріуполя.

Наприклад, цього року у конкурсі «Квітне місто» взяло участь 52 будинки, а за звання найчистішого під'їзду змагалися 107 будинків. Переможці конкурсів отримали подарунки від групи Метінвест. Щоб літо проходило веселіше, громадська спілка проводить спортивні свята для дітей «Зелені старти» - чудовий привід відволіктися від гаджетів. Організують заходи, що об'єднують усі покоління маріупольців, наприклад «Свята двору».

«Громадський союз «Зелений центр Метінвест» не перший рік разом із городянами робить Маріуполь комфортнішим. Разом із активістами жителі долучаються до загальноміського життя, надихаються на нові успішні проєкти з благоустрою та озеленення, самі виявляють ініціативу та облаштують рідні двори та наш спільний будинок – Маріуполь. Ми завжди допомагаємо ініціативним маріупольцям у їхньому прагненні зробити місто красивішим та затишнішим. Водночас ми зробимо більше – це очевидно за результатами», - каже координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера.